Moda » Odzież

Nowe marki casual w Fashion Outlet Kraków

Nowe marki casual w Fashion Outlet Kraków
Zobacz więcej zdjęć »
Do listy najemców Fashion Outlet Kraków dołączają nowe sklepy z ofertą casual dla kobiet i mężczyzn – Only, Cross Jeans, Lee Cooper, a także Samanta.

Największą powierzchnię spośród wymienionych obejmie Only – 252m2. To duńska marka odzieżowa skierowana do kobiet. Modną odzież dżinsową klientom udostępni na 177m2 Cross Jeans, a kolejnym najemcą z tej kategorii jest Lee Cooper. Marka Samanta (luksusowa bielizna) podpisała umowę na 65m2.

 

- Kontynuujemy podpisywanie umów z najemcami powstającego obiektu zapraszając do współpracy marki, które są wobec siebie komplementarne. Przemyślany dobór partnerów i starannie zaplanowany tzw. tenant mix, to podstawa sukcesu obiektu typu outlet. Sklepy, takie jak Only, reprezentują segment rynku casual, który cieszy się w Polsce dużą popularnością – mówi Dawid Rutkowski, Asset and Development Manager w PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management Sp. z o.o., firmy odpowiedzialnej za realizację projektu.

 

 

- Analizowaliśmy możliwości ulokowania naszego sklepu w obiektach typu outlet w Krakowie i okolicach, a nasz wybór padł na Fashion Outlet Kraków, który będzie w naszym przekonaniu oferował optymalne połączenie oferty zakupowej i części rozrywkowo-rekreacyjnej. Za taką decyzją przemawia też doświadczenie zarządzających obiektem –mówi Agnieszka Ulianiuk, przedstawiciel Only.

 

 

Wśród najemców Fashion Outlet Kraków są już zarówno marki premium, casual jak i reprezentujące kategorię sport i lifestyle czy wyposażenie wnętrz. W obiekcie rozbudowany zostanie też komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness i kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium.  Wśród potwierdzonych marek są między innymi: 4F, Reebok, Adidas, Elisabetta Franchi, Pinko, Onyxx, Kubenz, Lavard, Lee Cooper, Pierre Cardin, Tefal Home&Cook, Only, Cross Jeans, Lee Cooper, Samanta oraz Cinema City, Fitness Platinium, Pink Bowling, McDonald’s, Thai Express.

 

 

 

ONLY IS ABOUT YOU - AND ONLY YOU – to filozofia marki, która od 1995 roku ubiera pewne siebie i niezależne młode kobiety. ONLY stawia na unikalność, kobiecą siłę oraz styl. Wyjątkowość tkwi w nazwie marki, która przekazuje, że ubrania ONLY są niepowtarzalne i stworzone tylko dla Ciebie.

Podążając za najnowszymi trendami, ONLY definiuje swoje unikatowe podejście do mody, zawsze mając na względzie zmieniające się tendencje. Tworzy kolekcje nowoczesne i stylowe tak, aby kobiety zawsze czuły się modnie, niezależnie od sytuacji.

Wszystkie style produkowane są w najmniejszych szczegółach i dopracowywane tak, aby sprostać wymaganiom młodych, nowoczesnych i spontanicznych kobiet.

 

Marka Lee Cooper narodziła się w Londynie w 1908 roku i jest najstarszą europejską marką produkującą odzież dżinsową. Zaczynała od ubrań roboczych, które charakteryzowały się wysoką jakością i miały opinię bardzo wytrzymałych. Długoletnie doświadczenie, obecność w każdej subkulturze i eksport ubrań na cały świat, sprawił, że Lee Cooper stał się legendą. Swoje idee marka przekazuje w projektach, materiałach, w każdym ściegu i nicie.

Cross Jeans to europejska marka dżinsowa odnosząca sukcesy w kategorii produktów denim & lifestyle. Lista oferowanych produktów jest bardzo duża, są zawsze tworzone ze uwzględnieniem innowacji i wysokiej jakości. Tradycja, wizja i kompetencje w produktach dżinsowych to znaki charakterystyczne marki. Na każdym etapie projektowania na te elementy zwracana jest szczególna uwaga – są to materiał, właściwości i wykończenie.

Marka Samanta jest producentem luksusowej bielizny damskiej. Została założona 27 lat temu przez ludzi z pasją do tworzenia wyjątkowych rzeczy. Stałe unowocześnianie produktów i innowacje zyskały dla marki uznanie na międzynarodowych rynkach. Łączy komfort z pięknem, zaskakując unikalnym i atrakcyjnym stylem produktów.

 

 

 

 

    

 

PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management

PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management jest operatorem centrów outlet. Centra zarządzane przez PRÔM to:

 

    Designer Outlet Warszawa                          https://www.designeroutletwarszawa.pl/

    Designer Outlet Sosnowiec                         https://www.designeroutletsosnowiec.pl/

    Designer Outlet Gdańsk                               https://www.designeroutletgdansk.pl/

    Fashion Outlet Kraków (w budowie)         https://www.fashionoutletkrakow.com/pl-home

 

PRÔM jest spółką joint venture PEAKSIDE CAPITAL i ROS Retail Outlet Shopping.

 

www.prom-management.com

 

PEAKSIDE CAPITAL koncentruje się na nabywaniu nieruchomości, które oferują możliwości tworzenia wartości poprzez aktywne zarządzanie. Peakside Capital jest aktywny we wszystkich sektorach rynku nieruchomości, głównie w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej („CEE“). Peakside Capital odpowiada za identyfikację i przeprowadzanie transakcji inwestycyjnych oraz świadczy usługi zarządzania aktywami dla wybranych inwestorów i zarządzania funduszami inwestycyjnymi. Peakside Capital stanowi obecnie zespół 35 pracowników, którzy pracują razem z powodzeniem od wielu lat inwestując w różnorodne struktury, począwszy od bezpośrednich pojedynczych aktywów, przez portfele dłużne i prywatne inwestycje kapitałowe w spółki nieruchomościowe. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w 8 krajach, o wartości aktywów brutto około 1,8 mld Euro.

 

www.peakside.com

 

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i podmiotami zależnymi w Rzymie i Paryżu, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi, specjalizując się w outletach designerskich i innowacyjnych koncepcjach outletowych w Europie Środkowej. Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, posiadają ponad 20-letnie doświadczenie na rynku outletów w Europie.

Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Premier Outlet Budapest oraz nowe projekty, takie jak Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, Designer Outlet Zaragoza, City Outlet Wuppertal, Home & Design Outlet Santhià, City Outlets Paris oraz Fashion Outlet Kraków.

www.ros-management.com

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Daniel Trzaskoś, Brandscope – email Daniel.trzaskos@gmail.comdaniel.trzaskos@brandscope.pl, tel. 606 61 21 44Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brandscope

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »