Gospodarka » Narzędzia

Nowe modele noży Stanley

Nowe modele noży Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley rozszerzyła swoją ofertę o nowe modele noży. Narzędzia posiadają automatycznie chowane ostrza, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Nowe produkty Stanley sprawdzą się jako pomysł na świąteczny prezent.

Wśród nowości firmy Stanley, producenta wysokiej jakości narzędzi ręcznych, znalazła się linia bezpiecznych noży. Poszczególne modele wyposażone są w ostrze chowające się automatycznie po wykonaniu cięcia lub w wysuwaną osłonę ostrza. Taki mechanizm chroni użytkowników przed przypadkowym skaleczeniem, a także zapewnia wygodę podczas pracy.

Dla lepszego zabezpieczenia wewnętrznych warstw znajdujących się pod rozcinanym materiałem noże posiadają ostrza z zaokrągloną końcówką. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w większości modeli jest trójstronny spust ostrza lub osłony znajdujący się z obu stron narzędzia, a także na jego górnej krawędzi, co znacznie ułatwia pracę w każdej pozycji. Wszystkie noże Stanley posiadają korpus o ergonomicznym kształcie, który umożliwia pewny i bezpieczny chwyt.

Bezpieczny nóż Stanley ze sprężyną w wersji z metalowym lub plastikowym korpusem

Oba modele posiadają automatycznie chowane ostrze oraz funkcję jego szybkiej wymiany bez konieczności użycia dodatkowego narzędzia (np. wkrętaka). Magazynek na ostrza znajduje się w korpusie. Noże sprzedawane są z 3 wymiennymi ostrzami.
Długość: 150 mm
Sugerowana cena detaliczna modelu z plastikowym korpusem: 28 zł

Bezpieczny nóż Stanley z osłoną ostrza
Nóż posiada zapewniającą bezpieczeństwo osłonę stałego ostrza, która odchyla się automatycznie podczas wykonywania cięcia. Korpus noża wykonano z trwałego tworzywa. Ostrze w tym modelu jest niewymienialne.
Długość: 150 mm
Sugerowana cena detaliczna: 23 zł

Bezpieczny nóż kieszonkowy Stanley
Mały i poręczny nóż składany, który bez problemu mieści się w kieszeni. Wyposażony w automatycznie chowane, wymienne ostrze. Posiada korpus wykonany z metalu i trwałego tworzywa oraz obustronny spust ostrza. 
Długość: 100 mm
Sugerowana cena detaliczna: 23 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »