Firma » Reklama

Nowe narzędzie dla wydawców sieci Novem

Nowe narzędzie dla wydawców sieci Novem
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć afiliacyjna Novem udostępniła swoim wydawcom narzędzie do monitorowania poprawności działania serwerów oraz stron internetowych.

Usługa, ułatwiająca właścicielom stron internetowych kontrolę nad codzienną pracą witryn, realizowana jest przez Novem we współpracy z serwisem Monity.pl.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wszyscy wydawcy otrzymają 30% zniżki, a najaktywniejsi, czyli tacy, którzy w ciągu danego miesiąca zarobią na programach afiliacyjnych Novem ponad 200 zł, przez kolejny miesiąc będą mogli całkowicie bezpłatnie korzystać z usługi monitorowania poprawności działania swojej strony.

Monity.pl przez 24h na dobę kontrolują dostępność stron internetowych i poprawność ich ładowania. Wszelkie usterki zgłaszane są właścicielom stron w postaci raportów SMS lub mailowych. Dzięki temu wydawca może natychmiast zareagować na usterkę samodzielnie lub zlecić naprawę serwisowi.

Wydawcy Novem tworzą sieć ok. 150 tys. serwisów internetowych i mogą brać udział w ponad 100 jednocześnie uruchomionych programach partnerskich. Udostępniając narzędzia usprawniające codzienną pracę całej sieci, przyczyniamy się do zwiększenia efektywności prowadzonych przez nas działań, co ma kluczowe znaczenie dla naszych reklamodawców. Zależy nam także na tym, żeby nasi wydawcy mieli poczucie, że z przynależnością do naszej sieci i aktywnym uczestnictwem w prowadzonych przez nas programach partnerskich jest związana wartość dodana. Dlatego też już niebawem zaproponujemy im kolejne użyteczne rozwiązanie” - deklaruje Tomasz Samul, Członek Zarządu sieci afiliacyjnej Novem, odpowiedzialny za kontakty z wydawcami.

Więcej informacji o firmach

Monity.pl to serwis monitorujący strony internetowe, serwery oraz usługi sieciowe. Oprócz monitorowania i raportowania błędów swoim klientom, serwis zapewnia także zdalną pomoc techniczną. Zespół Monity.pl posiada także doświadczenie w tworzeniu klastrów serwerów, optymalizacji baz danych oraz stosowania rozwiązań wysokiej dostępności (High Availability).

Novem to wiodąca firma performance marketingu w Polsce. Realizuje ona programy afiliacyjne we współpracy z wydawcami, którzy są zrzeszeni w sieci partnerskiej, liczącej około 150 tys. witryn internetowych. W każdym z prowadzonych przez Novem programów, wynagrodzenie jest wypłacane przez reklamodawcę jedynie za wcześniej określony efekt. Wyróżnikiem Novem jest też kompleksowa obsługa, jaką firma zapewnia swoim klientom. Obejmuje ona: profesjonalne oprogramowanie trackingowe, przygotowanie kreacji oraz dedykowanych stron docelowych, strategiczne doradztwo w rozwoju efektywnego kanału promocji i sprzedaży internetowej. Więcej informacji o Novem można znaleźć pod adresem: http://www.novem.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »