Gospodarka » Narzędzia

Nowe rynki i nowy "Katalog narzędzi" Stanley’a

Nowe rynki i nowy "Katalog narzędzi" Stanley’a
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsza oferta narzędziowa firmy Stanley, w postaci katalogu, jest już dostępna. W ramach koordynacji działań biur w Europie Południowej i Wschodniej po raz pierwszy został on przygotowany przez polski oddział aż w 10 językach.

Jak co roku na wiosnę, Stanley Sales and Marketing Poland przekazuje w ręce swoich klientów „Katalog narzędzi". Produkty już uznane oraz całkowite nowości, tym razem zostały zaoferowane nie tylko polskim użytkownikom.

W ramach oficjalnego przejęcia odpowiedzialności za przedstawicielstwa z: Czech, Słowacji, Chorwacji, Serbii, Litwy, Łotwy, Estonii, Bułgarii, Rumunii oraz Węgier, polski oddział wydał „Katalog narzędzi 2010" w językach narodowych. Polskie biuro odpowiada za całościową koordynację działań marketingowych i sprzedażowych nowych rynków. Wśród realizowanych prac należy wymienić akcje promocyjne, kampanie reklamowe oraz szkolenia handlowe i produktowe. Stanley Sales and Marketing Poland w ramach współpracy przygotowuje również ulotki informacyjne, opisy produktów oraz świadczy pomoc techniczną.

Wśród narzędzi wprowadzonych w tym roku na nasz rynek na uwagę zasługują, m.in. dalmierz laserowy TLM 220i z kamerą, nóż z dwoma ostrzami FatMax®XL oraz piły z wymiennymi ostrzami FatMax®XTREME. Nowy dalmierz Stanley'a od dotychczas oferowanych wyróżnia się dużym zaawansowaniem technicznym (jest wyposażony m.in.
w kamerę), dalekim zasięgiem oraz niezwykłą precyzją pomiarów. Doskonale sprawdzi się nawet przy najbardziej skomplikowanych pracach budowlanych. Nóż z dwoma ostrzami FatMax®XL został tak skonstruowany, by użytkownik miał łatwy i szybki dostęp do dwóch różnych ostrzy, z których jedno może np. służyć do cięcia materiałów grubych, jak wykładzina, a drugie tak cienkich jak folia. Piłę z wymiennymi ostrzami FatMax®XTREME cechuje możliwość zamiany brzeszczotów na brzeszczot o innym przeznaczeniu , czyniąc, po raz pierwszy, piłę narzędziem w pełni uniwersalnym. Te i inne nowości oznaczone są specjalnym znakiem, który ułatwi znalezienie ich w „Katalogu narzędzi 2010".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »