Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowe suplementy diety przebojem wdarły się na rynek internetowy

Nowe suplementy diety przebojem wdarły się na rynek internetowy
Zobacz więcej zdjęć »
Wysoko przetworzona żywność i nie zawsze zdrowy tryb życia, coraz częściej prowadzą do niedoborów niezbędnych składników odżywczych. Fabryka Zdrowia wprowadziła na rynek preparaty, które dzięki swojej innowacyjnej formule doskonale uzupełniają skład codziennych posiłków.

Fabryka Zdrowia Sp. z o. o. wprowadziła na rynek suplementy diety pod marką Vitatabs, których receptura została opracowana przez światowej sławy eksperta prof. dr. hab. n. med. Floriana Ryszkę.

Obecnie sprzedawane są cztery preparaty:

- Vitatabs Cerochrom plus – wspomagający odchudzanie, zmniejszający apetyt na słodycze, usprawniający metabolizm i oczyszczający organizm z toksyn;

- Vitatabs Biomagnezja 150 – uzupełniający niedobory magnezu, wzmacniający koncentrację, usprawniający pracę mięśni i pozwalający odzyskać dobre samopoczucie;

- Vitatabs Biocynkosel A – wzmacniający skórę, włosy i paznokcie, opóźniający procesy starzenia, przyspieszający regenerację skóry i zwiększający odporność organizmu;

- Vitatabs Ovocalcium plus – uzupełniający niedobory wapnia niezbędnego do budowania zdrowych i mocnych kości. Zawarty w preparacie wapń pochodzi ze skorupek jaj kurzych, dzięki czemu jego przyswajalność osiąga optymalny poziom.

Suplementy diety Vitatabs powstały z wyłącznie naturalnych składników, co zapewnia ich optymalną wchłanialność i wyjątkowo skuteczne działanie. Odpowiednio zbilansowane składniki przyczyniają się w znacznym stopniu do poprawy zdrowia i samopoczucia osób, które zdecydowały się zadbać o siebie. Dodatkową zaletą preparatów Vitatabs jest duże opakowanie aż 120 tabletek i bardzo atrakcyjna cena jedynie 39 zł.

Pełna oferta dostępna jest na stronie www.vitatabs.pl. Preparat można zamówić na podanej powyżej stronie producenta, w dobrych aptekach internetowych i w wybranych sklepach zielarsko-medycznych.

Fabryka Zdrowia Sp. z o. o. to firma zorientowana na promocję zdrowego stylu życia  i prawidłowego odżywania. Prowadzi serwisy internetowe DietaDlaZdrowia.pl, FastDiet.pl i jest producentem suplementów diety Vitatabs. Portal DietaDlaZdrowia.pl powstał dzięki wsparciu Unii Europejskiej w ramach POIG 8.1.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gonzollo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »