Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nowo otwarty plac zabaw w Parku Handlowym Auchan Bielany

Nowo otwarty plac zabaw w Parku Handlowym Auchan Bielany
Zobacz więcej zdjęć »
W Parku Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej powstał plac zabaw dla dzieci. Gdy rodzice zajęci są zakupami, maluchy mogą miło spędzić czas pod okiem wykwalifikowanych opiekunek.

Plac zabaw na terenie galerii Parku Handlowego Auchan Bielany przy ul. Francuskiej to nowe miejsce stworzone specjalnie dla dzieci. Zapewni najmłodszym moc niezapomnianych wrażeń, a rodzicom pozwoli komfortowo zrobić zakupy oraz odpocząć w znajdującej się obok części restauracyjnej.

Dzieci mają do dyspozycji m.in. tor przeszkód, basen z kolorowymi piłkami oraz zjeżdżalnię. Wyposażenie objęte jest specjalnymi atestami. Ponadto nad bezpieczeństwem maluchów przez cały czas czuwają profesjonalne opiekunki - animatorki z przygotowaniem pedagogicznym. Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 11 lat. Pół godziny zabawy kosztuje 5 zł w dni powszednie, 6 zł w weekend.

Rodzice mogą zorganizować na terenie placu zabaw przyjęcie urodzinowe swojej pociechy. To niepowtarzalne przeżycie dla małego jubilata i jego gości. Organizacja takiej imprezy kosztuje od 25 do 30 zł/os. Plac zabaw w Parku Handlowym Auchan Bielany będzie także miejscem cyklicznych spotkań tematycznych dla dzieci. Pierwsze z nich odbędzie się już wkrótce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »