Dom » Wnętrza

Nowocześnie i z klimatem ̶ artystycznie postarzana podłoga w ponadczasowym stylu

Nowocześnie i z klimatem  ̶  artystycznie postarzana podłoga w ponadczasowym stylu
Zobacz więcej zdjęć »
Ręcznie postarzane podłogi, podkreślające naturalny, pierwotny charakter drewna, cieszą się coraz większą popularnością. Stosowane z powodzeniem zarówno w aranżacjach retro, jak i wnętrzach nowoczesnych nadają im indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Odpowiedzią na modny nurt jest nowość Baltic Wood - dębowa podłoga "Niedokończona Historia", łącząca unikatową estetykę z wysoką trwałością.

                                                                                                                       Misternie postarzona trójwarstwowa podłoga drewniana "Niedokończona Historia" doskonale wpisuje się w aktualny trend aranżacyjny, którego nieodłącznym elementem jest wyrazista posadzka. Dębowa, ręcznie wykończona transparentnym olejem ECO podłoga, zawiera w sobie to, czego miłośnicy drewna poszukują najbardziej – rustykalną, wyrazistą selekcję, uwypukloną w procesie ręcznego szczotkowania i fazowania. Podłoga ta idealnie sprawdzi się zarówno w rustykalnych wnętrzach, pomieszczeniach projektowanych w stylu eko czy prowansalskim, jak również w połączeniu z betonem, szkłem czy stalowymi detalami zdobiącymi nowoczesne, industrialne aranżacje. Nowość rozszerza kolekcję Baltic Wood "Timeless Collection", obejmującą ponadczasowe podłogi drewniane o niepowtarzalnym charakterze, uzyskanym podczas ręcznego postarzania.

Artystyczne wykończenie z gwarancją na 30 lat

"Niedokończona Historia" to propozycja dla osób poszukujących indywidualnych rozwiązań, łącząca unikatową estetykę z wysoką jakością wykonania. Postarzenie desek i uwypuklenie struktury drewna, uzyskano dzięki  mocnemu, ręcznemu szczotkowaniu, heblowaniu i żłobieniom. Kolorystykę drewna podkreśla wcierany ręcznie olej naturalny, który wnika głęboko i dodatkowo chroni przed zniszczeniem. Wrażenie naturalności zwiększa duża zmienność odcieni pomiędzy deskami. Dodatkowy efekt wizualnego wyodrębnienia desek jest rezultatem misternego fazowania każdego boku  ̶  również ręcznego.

Nowa podłoga Baltic Wood łączy designerski styl z walorami użytkowymi. Dzięki konstrukcji deski warstwowej podłoga nie ulega odkształceniom podczas zmian wilgotności i temperatury, zachodzących w pomieszczeniach w ciągu roku. W rezultacie zyskuje wysoką stabilność umożliwiając długotrwałe użytkowanie  ̶  potwierdzeniem trwałości jest 30 ̶ letnia gwarancja producenta. Podłoga jest dostępna na wzorze deski 1-rzędnowej w rozmiarze www.balticwood.pl/gdzie-kupicRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »