Dom » Wnętrza

Nowość: długoramienna pikowarka JUKI TL-2200QVP dla ekstradługich ściegów

Nowość: długoramienna pikowarka JUKI TL-2200QVP dla ekstradługich ściegów
Zobacz więcej zdjęć »
Efektowne tkaniny z pikowanymi wzorami wykorzystywane są niemal wszędzie – od elementów mebli i wystroju wnętrz, przez ubrania czy modne dodatki.

Aby ułatwić proces pikowania, JUKI wprowadza na polski rynek długoramienną pikowarkę TL-2200QVP, której konstrukcja i rozwiązania technologiczne umożliwiają precyzyjne wykonanie ściegów na dużym rozmiarze tkaniny, wynoszącym do 3 metrów szerokości.
Konstrukcja pikowarki z długim ramieniem JUKI TL-2200QVP Quilt Virtuoso Pro, umożliwia efektowne pikowanie całej szerokości materiału - do 2,8 metra i zapewnia wysoką wydajność pracy na dużym obszarze roboczym - o maksymalnych wymiarach 45,72 cm długości i 25,4 cm wysokości. Urządzenie wyposażono w dotykowy ekran LCD, umożliwiający wygodne sterowanie ściegiem, prędkością szycia, pozycją igły czy oświetleniem. Maszna TL-2200QVP umożliwia korzystanie z 4 ściegów, a wbudowany regulator zapewnia utrzymanie ich idealnej długości, pozwalając na dokładne i precyzyjne wykonanie ściegu. Promień lasera sprawnie naśladuje kształt pantografów lub wzorów podczas pikowania.
Aby zwiększyć komfort pracy, marka JUKI japoński producent maszyn i urządzeń szyjących, wyposażyła urządzenie w wyściełane uchwyty, z możliwością pełnej regulacji i dostosowania do indywidualnych wymagań i wzrostu użytkowników. W uchwytach znajduje się opcja włączania i wyłączania maszyny, a także możliwość regulacji położenia igły (w górę lub w dół) i automatycznego obcinania nici. Wbudowany przewijacz szpuli napędzany jest niezależnym silnikiem, który przewija szpulę w trakcie pikowania. Automatyczny pozycjoner igły pozwala ustawić górną lub dolną pozycję igły, w celu uzyskania idealnego rozmieszczenia ściegu. Umieszczone nad igłą oświetlenie LED oświetla obszar roboczy jasnym kierunkowym światłem.
Pikowarka JUKI TL2200QVP jest urządzeniem energooszczędnym, wyposażonym w silnik Direct Drive, zapewniający wydajne szycie przy niskim poziomie hałasu i wibracji. Rama pikowarki została wykonana ze stali uspokojonej, posiada system szybko zwalniający oraz możliwość regulowania wysokości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »