Dom » Budownictwo

NOWOŚĆ! Funkcjonalny aspekt wzornictwa – kolekcja ZELDA marki Nowodvorski Lighting

NOWOŚĆ! Funkcjonalny aspekt wzornictwa – kolekcja ZELDA marki Nowodvorski Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Współczesne projekty mają za zadanie przede wszystkim zadziwiać i olśniewać. Coraz częściej jednak umiejętnie wzbogaca się je o bardziej praktyczne rozwiązania.

Przykładem takiego właśnie łączenia funkcjonalizmu i estetyki jest nowa kolekcja lamp ZELDA marki Nowodvorski Lighting. Ta składająca się z czterech elementów linia stanie się doskonałym dopełnieniem stylowych aranżacji, zainspirowanych nowoczesnym designem.

Wszechstronność i prostota

Kolekcja lamp ZELDA marki Nowodvorski Lighting  łączy w sobie to, co kluczowe dla współczesnego wzornictwa – interesujący projekt, wszechstronność i funkcjonalizm. Znakiem charakterystycznym całej linii jest ruchomy abażur, który pozwala na pionowe, poziome, a także rotacyjne modulowanie kąta padania światła. Dzięki temu, wykorzystując zaledwie jedną lampę, możemy zapewnić sobie oświetlenie różnych części pomieszczenia. By nie odwracać uwagi od ciekawego designu, ich prostą i nieco geometryczną formę zachowano w stonowanej, klasycznej kolorystyce. Szaro-czarne modele z kolekcji ZELDA marki Nowodvorski Lighting to aż cztery elementy, które stworzą kompletny system oświetlenia w domu, czy biurze. W skład linii wchodzą bowiem: lampa biurkowa, podłogowa oraz dwie sufitowe, o zróżnicowanym rozmiarze. Każda z nich wyposażona jest w jeden punkt świetlny, który za sprawą wcześniej opisanego mechanizmu możemy dowolnie dopasować względem własnych wymagań.

 

Kolekcja ZELDA marki NOWODVORSKI LIGHTING:

ZELDA zwis S

Wysokość: 100 cm

Wysokość abażura: 28 cm

Średnica: 21 cm

Cena detaliczna: 97,17 zł brutto

 

ZELDA zwis M

Wysokość: 100 cm

Wysokość abażura: 34 cm

Średnica: 26 cm

Cena detaliczna: 124,23 zł brutto

 

ZELDA podłogowa

Wysokość: 165 cm

Wysokość abażura: 34 cm

Szerokość: 77 cm

Cena detaliczna: 265,68 zł brutto

 

ZELDA biurkowa

Wysokość: 65 cm

Wysokość abażura: 28 cm

Szerokość: 60 cm

Cena detaliczna: 195,57 zł brutto

 

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

 

Nowodworski Sp.j.

Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »