Dom » Wnętrza

NOWOŚĆ!!! Piekarniki Steel z elementami Swarovskiego

NOWOŚĆ!!! Piekarniki Steel z elementami Swarovskiego
Zobacz więcej zdjęć »
Steel + Swarovski Elements = Jeszcze bardziej stylowe i spersonalizowane piekarni do zabudowy

Steel Swarovski Elements to najnowszy produkt włoskiego producenta profesjonalnych urządzeń kuchennych dla domu, firmy STEEL. Charakterystyczny dla tej serii design został dodatkowo wzbogacony o walor estetyczny - Kryształy Swarovski Elements, które są podstawą wielu projektów biżuterii.


Piekarniki Steel Ascot Swarovski Elements zostały ozdobione setkami kamieni Swarovskiego. Dzięki temu stały się jeszcze bardziej stylowe i spersonalizowane. Podkreślają wyjątkowość każdej kuchni.


SWAROVSKI ELEMENTS w piekarnikach STEEL Ascot zarysowują kontury pokręteł, logo firmy, ramkę timera oraz drzwi piekarnika.


Kolekcja piekarników Ascot (60 x 60 cm) z SWAROVSKI ELEMENTS jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych (czarny i biały z połyskiem), wnętrzem ze stali nierdzewnej, 11 funkcjami gotowania w tym dwoma funkcjami z parą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dynamic - Centrum Grilla
http://www.dynamic24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »