Gospodarka » Żywność

NOWOŚĆ Pudding na zimnym mleku Słodka Chwila Dr. Oetkera Tak szybko i prosto jeszcze nie było!

NOWOŚĆ Pudding na zimnym mleku  Słodka Chwila Dr. Oetkera Tak szybko i prosto jeszcze nie było!
Zobacz więcej zdjęć »
Dr. Oetker wprowadza NOWOŚĆ Pudding na zimno Słodka Chwila. Wystarczy tylko zimne mleko i delikatny, orzeźwiający deser gotowy jest w 1 minutę.

Pudding na zimno Słodka Chwila doskonale orzeźwi w ciepłe dni, będzie pyszną mleczną przekąską podczas przerwy w pracy, po szkole, podczas chwil relaksu z książką czy filmem. Sprawdzi się idealnie na wyjeździe lub umili spotkanie z koleżanką i znajomymi. Pudding na zimno może być alternatywą dla chętnie spożywanych latem lodów i gotowych deserów z lodówki, bo przyrządzisz go w jedną chwilę, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dzięki jednoporcjowym opakowaniom, każdy może wybrać swój ulubiony smak.

 

Do przygotowania puddingu na zimno Słodka Chwila wystarczy zimne mleko i energiczne zamieszanie łyżeczką. Zapomnij więc o wrzącej wodzie, mikserze i dodatkowych naczyniach. W 1 minutę delikatny, orzeźwiający mleczny deser jest gotowy.

 

Pudding na zimno Słodka Chwila dostępny będzie w czterech smakach:

·         czekoladowym,

·         waniliowym dodatkiem z laski wanilii,

·         stracciatella z płatkami czekolady,

·         oraz caffè latte z naturalną kawą.

 

Sugerowana cena detaliczna produktu: 1,19-1,49 zł.

 

Informacje o firmie Dr. Oetker

 

Dr. Oetker Polska to rodzinna firma z wieloletnią tradycją na polskim rynku, specjalizująca się
w produkcji ciast w proszku, deser
ów instant, dodatków do pieczenia, słodkich dekoracji, środków żelujących i pizzy mrożonej. Pierwsza fabryka w Polsce została otwarta już w 1921 r., w Gdańsku-Oliwie. Obecnie w ofercie znajduje się ponad 200 artykułów, produkowanych w trzech zakładach: w Gdańsku (produkty w proszku), w Łebczu (produkty mrożone) i Płocku (słodkie dekoracje).
Od wielu lat marka Dr. Oetker utożsamiana jest przez konsument
ów z produktami, które świetnie smakują, są najwyższej jakości i zawsze się udają. Niemalże wszyscy polscy konsumenci znają firmę i darzą ją dużym zaufaniem, dzięki czemu Dr. Oetker nie tylko jest liderem rynku, ale i cieszy się szczególnym uznaniem na rynkach międzynarodowych. Firma zatrudnia w Polsce ponad 900 osób i eksportuje produkty do 50 krajów. Więcej informacji: www.oetker.pl

 

Od 2009 Dr. Oetker Polska wspiera finansowo Stowarzyszenie Wioski Dziecięce. W ramach współpracy realizowany jest program „Wspieramy Rodziny SOS", którego celem jest zapewnienie dzieciom i młodzieży harmonijnego rozwoju oraz wyrównanie ich szans w zdobywaniu wykształcenia. Więcej informacji: www.wspieramyrodzinysos.org

 

Dodatkowych informacji udziela:

Justyna Siewierska,

Senior Product Manager, Dr. Oetker Polska

Telefon: (0) 58 511 91 26
e-mail:
justyna.siewierska@oetker.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dr. Oetker
http://oetker.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »