Dom » Budownictwo

Nowość w ofercie OknoPlus!OknoPlus STAR – gwiazda profili aluminiowych

Firma OknoPlus wprowadziła do swojej oferty stolarki aluminiowej profil STAR, który stanowi idealne uzupełnienie produktów PCV. Okna aluminiowe STAR wyróżniają doskonałe parametry cieplne. Dodatkowym atutem jest bogata, identyczna jak w rozwiązaniach PCV kolorystyka.
Budując dom jednorodzinny oczekujemy, że będzie on wyróżniał się nie tylko estetyką, ale i energooszczędnością. W tym celu warto wybrać odpowiednią stolarkę okienną, która prawidłowo dobrana i zamontowana w profesjonalny sposób pomoże nam spełnić te założenia. Firma OknoPlus, dostrzegając potrzeby rynku, uzupełniła ofertę aluminiową o profil STAR, który jest znakomitym dopełeniem asortymentu PCV.

Gwiazdorski profil od OknoPlus...

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowością wprowadzoną do oferty firmy OknoPlus jest aluminiowy profil STAR. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego wynosi Uw= 0,7 W/m2K. Nie ulega wątpliwości, że jest to znakomity parametr stolarki aluminiowej. Dzięki temu rozwiązaniu możemy tworzyć przeszklenia o dużych rozmiarach, zachowując parametry przenikania ciepła na poziomie stolarki PCV. Za sprawą tej innowacji firmy OknoPlus, wybierając stolarkę okienną do swojego domu, możemy połączyć PCV oraz aluminium, dbając przy tym o energooszczędność naszego domu.

Co istotne, istnieje możliwość wykonania okien PCV oraz ALU w tej samej kolorystyce. Do obu typów okien możemy dobrać identyczne klamki. Dzięki temu stolarka okienna, mimo zastosowania różnych materiałów, będzie wyglądać jednolicie i elegancko. Obie oferty OknoPlus za sprawą możliwości tego samego koloru ramy oraz jednakowych klamek idealnie ze sobą współgrają, a połączone w jednym projekcie umożliwiają inwestorom realizacje ciekawych, a zarazem energooszczędnych inwestycji.


... w parze z niewidocznym okuciem

Firma OknoPlus wprowadziła do oferty okien aluminiowych okucie Select - do tej pory dostępne jedynie w tradycyjnej stolarce PCV. Główną zaletą okucia są zawiasy ukryte w luzie wrębowym, czyli w pustej przestrzeni powstałej między ramami skrzydła a ościeżnicą okna - po jego zamknięciu. Na skutek umieszczenia okuć w tej lokalizacji, przestają one być widoczne. Jest to rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne pod względem technicznym. „Jest to spore ułatwienie dla inwestorów, którzy chcą doświetlić wnętrza domów za pomocą dużych przeszkleń. Co więcej, ukryte zawiasy gwarantują zwiększoną szczelność naszych okien, a to przekłada się na wzrost ich dźwiękochłonności, a także energooszczędności, co w konsekwencji sprawia, iż zmniejszają się nasze wydatki na energię"- informuje Izabela Tryba, dyrektor firmy OknoPlus. Ponadto, ukryte zawiasy niewątpliwie wpływają na estetykę stolarki okiennej. Nie psują eleganckiego designu oraz poprawiają komfort użytkowania, w tym także czyszczenia. Dodatkowo pozbywamy się uciążliwych problemów z osłonkami.
Stolarka okienna ma znaczny wpływ nie tylko na estetykę naszego domu, ale także na późniejszy komfort użytkowania, dlatego właśnie powinna być dobierana z rozwagą. Nowość w ofercie OknoPlus, profil STAR sprawi, że nasz dom będzie energooszczędny, bezpieczny, a do tego niezwykle elegancki.

Przykładowa wycena:
Okno referencyjne 123 x 148 cm RU
Kolor niestandardowy - antracyt
Szyba o współczynniku U=0,4 W/m2K -dwukomorowa wypełniona kryptonem
Przenikalność cieplna dla całego okna Uw= 0,7 W/m2K
Cena 2 100 zł netto
Producent: OknoPlus
www.oknoplus.com.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma OknoPlus specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OknoPlus oferuje okna PCV produkowane na profilach Activ Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OknoPlus posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PCV OknoPlus są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OknoPlus. Wieloletnia działalność firmy OknoPlus została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal - Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008 i 2009, VIP Najlepsze okna i drzwi 2011Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »