Gospodarka » Narzędzia

Nowość w ofercie Stanley – klucze imbusowe T-HANDLE

Nowość w ofercie Stanley – klucze imbusowe T-HANDLE
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley wprowadziła do swojej oferty nowość. W sprzedaży znalazły się klucze imbusowe z ergonomiczną rękojeścią typu T-HANDLE.

Nowe modele kluczy imbusowych to propozycja polecana przez firmę Stanley, producenta wysokiej jakości narzędzi ręcznych. Klucze wyposażono w ergonomiczny uchwyt typu T-HANDLE, który zapewnia wygodną pracę zarówno krótką, jak i długą końcówką. Materiał, z którego wykonano rękojeść, zapobiega ślizganiu się dłoni, a jej kształt umożliwia pewny chwyt.

Nowe sześciokątne klucze Stanley wykonano z trwałej stali krzemowej. Dostępne są one w trzech wersjach – ze zwykłą końcówką, z końcówką kulistą i z końcówką Torx. Zastosowanie kulistej końcówki umożliwia pracę kluczem odchylonym od osi śruby o kąt nawet 300. Jest to szczególnie przydatne podczas remontów nowoczesnych mechanizmów o bardzo zagęszczonej ilości elementów. Trzpień modelu z końcówką zwykłą i kulistą posiada polerowaną powierzchnię fosforanową, natomiast klucz z końcówką Torx pokryto trwałą powłoką chromowo-matową zabezpieczającą przed korozją.

Klucz imbusowy Stanley T-HANDLE
Rozmiar:
- końcówka zwykła – od 2,5 do 10 mm
- końcówka kulista – od 4 do 10 mm
- końcówka Torx – od T6 do T50
Sugerowana cena detaliczna: 27,00 zł (6 mm)

Wśród wielu propozycji firma Stanley posiada w swojej ofercie również wielofunkcyjny zestaw kluczy sześciokątnych z półkolistymi końcówkami. W komplecie znajduje się 9 kluczy dostępnych w najbardziej popularnych rozmiarach – 1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 6; 8 oraz 10 milimetrów. Zestaw wyposażony został w organizer kluczy i rękojeść umożliwiającą używanie każdego z rozmiarów klucza w pozycji I, T lub L, dzięki czemu praca wymaga mniejszego wysiłku i jest efektywniejsza. Półkulista końcówka klucza zapewnia jego większą trwałość w porównaniu z tradycyjnymi kluczami z końcówką kulistą.

Wielofunkcyjny zestaw kluczy sześciokątnych Stanley
Sugerowana cena detaliczna: 95,00 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »