Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowości w andel’s Hotel Łódź

Nowości w andel’s Hotel Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
andel’s Hotel Łódź również w letnim okresie nie ustaje w udoskonalaniu swojej oferty i dostosowywaniu jej do oczekiwań gości. Od sierpnia każdy z nich może korzystać z darmowego internetu w całym hotelu, jak również wielu nowych kulinarnych propozycji.


andel’s Hotel Łódź to jeden z najmodniejszych i najlepszych hoteli w Polsce. Taki status zobowiązuje do oferowania gościom coraz lepszych i bardziej innowacyjnych usług. 

Internet za darmo
W dzisiejszych czasach internet towarzyszy nam nieustannie. Sprawdzenie poczty, wrzucenie wpisu na blogu czy przeczytanie najnowszych wiadomości podczas pobytu w andel’s Hotel Łódź nie stanowi żadnego problemu. Od sierpnia wszyscy goście mogą korzystać z dostępu do internetu za darmo  w całym hotelu – zarówno w restauracji, lobby, jak i pokoju. Goście, którzy potrzebują bardzo szybkiego transferu, otrzymają go za dodatkową niewielką opłatą. Do ich dyspozycji są również komputery w business corner, który znajduje się w lobby.

Od wczesnego śniadania po nocnego drinka 
andel’s Hotel Łódź nieustannie rozwija również swoją gastronomiczną ofertę. W ostatnim czasie wprowadził wiele nowości. Wczesne śniadanie dla gości, którzy muszą opuścić hotel z samego rana, serwowane jest już od 5:30 w ciągu tygodnia i od 6:00 w weekendy. Przy sprzyjającej aurze od poniedziałku do środy wieczorami można skosztować potraw z grilla w stylu fusion na tarasie Oscar’s Baru, a gdy zrobi się chłodniej skorzystać ze strefy chillout, która w ostatnich dniach zyskała nowy image. 
Menu Restauracji Delight jest również często wzbogacane o nowe propozycje. Aktualnie hotel zaprasza na specjały fusion w oparciu o kurki oraz orzeźwiające lodowe kompozycje, oczywiście również fusion. Niebawem przyjdzie czas na ”grzybowy zawrót głowy” – dania z grzybami leśnymi 
w roli głównej. Do końca miesiąca Łodzianie mogą skorzystać również z oryginalnej promocji w Centrum SPA i Fitness skySPAce – wysokość rabatu jest uzależniona od temperatury na zewnątrz.

Design Hotel Roku 2012
andel’s Hotel Łódź to 4-gwiazdkowy hotel, który powstał w budynku XIX-wiecznej fabryki. Jego unikatowy design był już wielokrotnie nagradzany. Hotel oferuje 277 pokoi i apartamentów, jedno 
z największych w regionie centrum konferencyjne z salą balową na 800 osób, Restaurację Delight i Oscar’s Bar oraz Centrum SPA i Fitness skySPAce z basenem na najwyższym piętrze budynku i bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych i zajęć fitness.

www.andelslodz.com 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Vienna_International

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »