Kultura, sztuka » Kultura

Nowości w Księgarni eClicto

Nowości w Księgarni eClicto
Zobacz więcej zdjęć »
W pierwszym tygodniu po Nowym Roku w Księgarni eClicto pojawiło się ponad dwadzieścia nowych e-booków.

W pierwszym tygodniu po Nowym Roku w Księgarni eClicto pojawiło się ponad dwadzieścia nowych e-booków w formacie epub - infornuje blog eClicto.

Wśród nowości są m.in. „www.małpa.pl” i „www.małpa2.pl”  Krystyny Jandy, „Historia niedokończona” Grzegorza Majkrzaka, „Przewodnik po świecie Aniołów” i „Zapiski na chusteczkach”  Katarzyny Krzan, „Po drugiej stronie tęczy” Anny Paszkiewicz, „Dom” Aleksandry Justyny Kulawik, „IKI – japońska filozofia codzienności” Sylwii Gliniewicz, „ABC emigranta” Honoraty Chorąży-Przybysz oraz „Małżeństwo i rodzina w nauczaniu Jana Pawła II” Katarzyny Dymek.

W postaci e-booka dostępny w Księgarni eClicto jest również zapowiadany przez nas nowy kryminał Tomasza Konatkowskiego „Nie ma takiego miasta”. Książka swoją premierę w papierowym wydaniu miała 6 stycznia 2010 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »