Technologie » Telekomunikacja

Nowy bezprzewodowy Serwer KIRK 8000 firmy Polycom

Nowy bezprzewodowy Serwer KIRK 8000 firmy Polycom
Zobacz więcej zdjęć »
Serwer KIRK 8000 to bezprzewodowe rozwiązanie do transmisji głosu z analogowym interfejsem, idealne rozwiązanie zarówno dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Firma Polycom, światowy lider w dziedzinie technologii telepresence oraz komunikacji audiowizualnej, wprowadziła nowe rozwiązanie Polycom KIRK DECT - KIRK Wireless Server 8000 (KWS8000), które umożliwia klientom proste rozszerzanie zasięgu, zwiększanie ruchu głosowego oraz ilości użytkowników zgodnie z potrzebami. KWS8000 to bezprzewodowe rozwiązanie do transmisji głosu z analogowym interfejsem, które oferuje ogromną elastyczność i skalowalność, dlatego stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dla dużych firm.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzięki rozwiązaniu KWS8000 firmy Polycom, klienci mogą w prosty i niedrogi sposób przeprowadzić migrację od techniki analogowej do IP w razie zaistnienia takiej potrzeby biznesowej. Proste w instalacji i administrowaniu, rozwiązanie KWS8000 oferuje ogromny zasięg radiowy i możliwość podłączenia wielu użytkowników, funkcję prezentacji numeru dzwoniącego (CLIP), jak również jest niezwykle elastyczne dzięki kartom interfejsu, które mogą być łączone w taki sposób, aby dokładnie spełnić potrzeby poszczególnych klientów. Ponadto, w przyszłości firma Polycom będzie oferowała kartę interfejsu IP do KWS8000, która umożliwi ochronę inwestycji klientów planujących przejście na wyłączną komunikację IP.

Funkcje i zalety rozwiązania:

  • Skalowalność - duży zasięg radiowy oraz możliwość podłączenia wielu użytkowników
  • Elastyczność - dzięki możliwości łączenia kart interfejsów rozwiązanie może być dokładnie przystosowane do potrzeb poszczególnych klientów - „opłata za faktycznie potrzebne zasoby" ("pay what you need")
  • Prosta i tańsza niż kiedykolwiek wcześniej migracja do IP w przyszłości
  • Nowy program zarządzania graficznym interfejsem użytkownika (GUI), który sprawia, że instalacja i administrowanie rozwiązaniem KWS8000 staje się jeszcze łatwiejsze
  • Niskie zużycie energii
  • Otwarty interfejs oraz funkcja przesyłania wiadomości tekstowych w celu bardziej efektywnej komunikacji wewnętrznej
  • Prezentacja numeru dzwoniącego (CLIP) w celu przeglądania i dostępu do identyfikatora dzwoniącego (nazwa i numer)
  • Automatyczny pomiar kabla w celu prostej instalacji

Pablo Lorenzo , odpowiedzialny za nowe technologie w grupie Lopesan, Baobab Beach Hotel Resort, Gran Canaria powiedział: "Rozwiązanie KWS8000 firmy Polycom zapewnia mobilny zasięg we wszystkich naszych działach i w całym kampusie, jak również elastyczność kontaktu z każdym pracownikiem w dowolnej chwili. Perfekcyjna obsługa gości to nasza mantra, a dzięki tej technologii możemy obserwować większe zadowolenie klientów naszego hotelu, z czego jesteśmy niezwykle zadowoleni!"

Sten Dyrmose, dyrektor działu telefonów DECT w firmie Polycom powiedział: "W regionie EMEA, sieci analogowe są nadal bardzo rozpowszechnione, ale dzięki rozwiązaniu KWS8000 firmy Polycom, o wiele łatwiej i taniej niż kiedykolwiek wcześniej będzie przeprowadzić konwergencję z IP mając zainstalowaną analogową sieć bezprzewodową. Każdego dnia klienci powtarzają nam, że ta ogromna elastyczność rozwiązania jest jego wielką zaletą."

Ceny i dostępność:

Rozwiązanie KWS8000 w standardowej konfiguracji jest jest w sprzedaży u autoryzowanego partera C&C Partners Telecom Sp. z o.o. Sugerowana cena producenta 5,820EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ewa Nowak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »