Dom » Wnętrza

Nowy Lakier Dulux® do zadań specjalnych

Nowy Lakier Dulux® do zadań specjalnych
Zobacz więcej zdjęć »
Dulux® Lakier do intensywnie eksploatowanych powierzchni drewnianych to doskonały sposób na trwałą ochronę i blask drewnianej podłogi.

Lśniące powierzchnie drewniane bez smug, rys i przebarwień cieszą oko. Jak jednak sprawić by nawet intensywnie eksploatowane przez długi czas zachowywały blask, a ich struktura pozostawała nienaruszona? Wiele osób zadaje sobie podobne pytanie, przyglądając się podłodze w salonie, holu czy biurze. Odpowiedzią na nie jest nowy Dulux® Lakier do intensywnie eksploatowanych powierzchni drewnianych - jeden z najbardziej wytrzymałych lakierów podłogowych na rynku.

Dulux® Lakier do intensywnie eksploatowanych powierzchni drewnianych swoją wyjątkową trwałość zawdzięcza unikalnej recepturze Diamond TechnologyTM bazującej na wysokogatunkowej emulsji kopolimeru uretanowo - akrylowego. To ona zapewnia pomalowanej powłoce doskonałą strukturę oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponieważ lakier powstaje na bazie wody jest praktycznie bezwonny, co pozwala na malowanie podłogi w jednym pomieszczeniu, przy jednoczesnym użytkowaniu sąsiadujących. Duża szybkość schnięcia sprawia natomiast, że lakierowanie powierzchni może odbyć się w ciągu zaledwie jednego dnia. Brak zawartości rakotwórczych, aktywnych grup izocjanianowych (NCO) w składzie lakieru, gwarantuje bezpieczeństwo zarówno podczas aplikacji, jak i późniejszej eksploatacji. W zależności od potrzeb użytkownika Dulux® Lakier do intensywnie eksploatowanych powierzchni drewnianych dostępny jest w wykończeniu połyskowym lub półmatowym, w małych (0,75 l), średnich (2,5 l) oraz dużych (5 l) opakowaniach.Informacje o produkcie:

Dulux® Lakier do intensywnie eksploatowanych powierzchni drewnianych

  • Czas schnięcia: ok. 2 godz.
  • Wykończenie: połysk, półmat
  • Wydajność: do 25 m2 / l
  • Cena: ok. 70 zł / 1 l


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »