Technologie » AGD - RTV

Nowy Media Markt w Tarnowie

Nowy Media Markt w Tarnowie
Zobacz więcej zdjęć »
Media Markt w Tarnowie od 5 lat pełni funkcję technologicznego centrum regionu i jest ulubionym miejscem spotkań fanów nowych technologii. Aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów, sklep przeszedł gruntowną renowację i od listopada br. zaprasza w nowej formie.
 Wydarzeniu towarzyszy szereg akcji promocyjnych – najbliższa rozpocznie się 27 listopada br. i potrwa przez cztery dni.

Statystyczny Polak wydaje na elektronikę użytkową najmniej w Europie, bo niewiele ponad 200 euro. Zainteresowanie i fascynacja nowymi technologiami rośnie jednak w Polsce z roku na rok. W odpowiedzi na zmieniające się trendy i potrzeby konsumentów, Media Markt w Tarnowie został gruntownie przebudowany, jeszcze lepiej dopasowując asortyment i formę prezentacji produktów do potrzeb coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Ten najnowocześniejszy market z elektroniką użytkową w regionie oferuje największy wybór wysokiej jakości sprzętu do wyposażenia biura i domu, ale również najnowszych technologii niezbędnych do łączności i komunikacji – w pracy i w zabawie.

Od pięciu lat Media Markt jest pierwszym adresem zarówno dla użytkowników elektroniki użytkowej zaspokajających codzienne potrzeby, jak i pasjonatów nowych technologii. W ostatnim czasie mocno rozwinęła się grupa konsumentów zainteresowanych smartfonami, technologiami mobilnymi oraz elektroniką sportową np. kamerami akcji, dronami, czy kamerami samochodowymi, dlatego też duży nacisk położyliśmy na rozwój właśnie tych działów. Zmieniła się również sama prezentacja produktów. Teraz jeszcze łatwiej można porównać ich właściwości i ceny. – skomentował zmiany Tomasz Lis, Dyrektor Marketu Media Markt w Tarnowie.

Otwarciu przebudowanego marketu w Tarnowie towarzyszy szereg akcji promocyjnych. Kolejna rusza już w piątek, 27 listopada br. pod hasłem “Otwarcie sezonu” i potrwa do  2 grudnia br. lub wyczerpania zapasów. W ramach akcji, klienci będą mogli zaopatrzyć się w wymarzony sprzęt dla siebie lub swoich bliskich w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
 


Wybrane produkty objęte akcją :
  • Telewizor LED LG 49” za 1999,- zł;
  • Notebook Lenovo 10,1” za 979,- zł;
  • Tablet Samsung Galaxy 7” za 449,- zł;

Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie www.mediamarkt.pl .

Atutem sklepu jest również kompleksowość oferowanych usług: przy zakupie sprzętu można zamówić dostawę i instalację,  skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja +, skorzystać z usługi pomocy informatycznej, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet podpisać na miejscu umowę na zakup energii.Media Markt
Więcej informacji z MEDIA MARKT  (press box)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »