Gospodarka » Narzędzia

Nowy nóż składany FatMax od Stanley

Nowy nóż składany FatMax od Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Nóż składany FatMax z chowanym ostrzem to nowość w ofercie firmy Stanley. Łatwość obsługi, bezpieczeństwo użytkowania i poręczny kształt to cechy wyróżniające nowe narzędzie.
Trudno sobie wyobrazić wykonywanie jakichkolwiek czynności remontowych, wykończeniowych i ogrodniczych bez użycia noża. Docinanie tapety czy obcinanie przewodów to zadania, przy których liczy się przede wszystkim precyzja cięcia, bezpieczeństwo oraz niezawodność narzędzia. Do takich prac firma Stanley poleca nowy nóż składany FatMax z chowanym ostrzem. Jest on uzupełnieniem dotychczasowej oferty noży z ostrzem składanym z serii Utility, oznaczonych numerami katalogowymi: 10-855 oraz 10-823.

Nowy nóż składany Stanley (10-825) jest niezwykle poręczny i prosty w obsłudze. Dzięki unikalnej konstrukcji bez problemu można otworzyć go samym kciukiem. Wystarczy lekko docisnąć i popchnąć ostrze, a narzędzie jest gotowe do pracy. Składanie ostrza jest równie proste, a sam nóż po zamknięciu można schować do kieszeni bez obawy, że się otworzy. Narzędzie Stanley jest przy tym niewielkie i zaskakująco lekkie, dzięki czemu nie przeszkadza i zawsze można go mieć pod ręką. Ponadto trwały i praktyczny zaczep w obudowie umożliwia wygodne noszenie noża przy pasku. Składany nóż Stanley posiada dostosowaną do kształtu ręki obudowę, wyposażoną w gumowe wkładki, które zapobiegają przed wysunięciem się narzędzia z dłoni.

Pomysłowo rozwiązana została kwestia ostrzy zapasowych (trapezowych), które znajdują się w specjalnym zasobniku, umiejscowionym w uchwycie noża, dzięki czemu użytkownik nie musi nosić ze sobą oddzielnego pojemnika na zamienniki. Sama wymiana ostrza jest wygodna i szybka, ponieważ nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi. Wystarczy przycisnąć i przesunąć do przodu spust blokady ostrza, podnieść zatrzask i wsunąć nowy element. Na uwagę zasługuje również mechanizm zapewniający stabilność ostrza. Dzięki zastosowanej w nożach śrubie zaciskowej, ostrze podczas pracy jest perfekcyjnie unieruchomione.

Cena: 48 PLN

Wszystkie produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »