Firma » Bankowość

Nowy oddział ING w Szczecinie

Nowy oddział ING w Szczecinie
Zobacz więcej zdjęć »
W Szczecinie otwarto nową placówkę franczyzową ING Usługi Finansowe S.A. Dzięki niej mieszkańcy miasta mają łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń, kredytów hipotecznych i funduszy inwestycyjnych.

Nowa filia franczyzowa w Szczecinie mieści się w centrum miasta, przy ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego 2. Dogodna lokalizacja pozwala klientom, zarówno indywidualnym, jak i instytucjonalnym na łatwiejszy dostęp do usług oferowanych przez ING Życie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W placówce można m.in. przystąpić do funduszu emerytalnego, zawrzeć polisę na życie, wykupić jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych, wypełnić wniosek o kredyt hipoteczny, czy skorzystać z porad konsultanta. Nowa placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

„Kluczowym punktem strategii ING jest satysfakcja klienta. Zdecydowaliśmy się na otwarcie nowej fili franczyzowej w Szczecinie, dzięki której dostęp do usług ING będzie jeszcze łatwiejszy w tym rejonie.  Jest to miasto z dużym potencjałem i stanowi bardzo atrakcyjny rynek" - mówi Mirosław Gajdek, menedżer ds. wdrażania rozwiązań franczyzowych w ING Usługi Finansowe S.A.

Rozbudowa sieci franczyzowej jest jednym z podstawowych założeń strategii firmy. Pozwala na dotarcie do szerokiego grona klientów, a także obsługę na tym samym, wysokim poziomie, na terenie całego kraju. Funkcjonowanie tego typu placówek oparte jest na ścisłej współpracy z centralą. Obecnie sieć franczyzowa liczy 18 filii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »