Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowy portal dla branży turystycznej!

Zapraszamy do odwiedzenia strony nowego portalu branży turystycznej www.waszaturystyka.pl. Wystartował on 29 października o godzinie 16:16. Znajdziecie w nim aktualności dotyczące biur podróży, organizatorów turystyki, transportu i hotelarstwa, a także porady prawne, opinie, wywiady, komentarze.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Istnieje już sporo portali poświęconych turystyce, istnieją też... dobre portale branżowe. A że dobrego nigdy za wiele, pozwalamy sobie zainteresować Was treścią naszego serwisu.
Zespół nasz oparty jest o dziennikarzy związanych z Magazynem Turystycznym Wasze Podróże, wzmocniony został jednak nowymi fachowcami z różnych dziedzin.
Żywimy nadzieję, że grono osób piszących na portalu szybko się rozszerzy. Przynajmniej o czytelników komentujących zamieszczane przez nas teksty. Postaramy się, by nie było u nas tematów tabu.
A więc zaglądajcie do nas, czytajcie, komentujcie. Mamy nadzieję, że szybko okaże się, iż użyty w nazwie zwrot: „wasza" nie jest przypadkowy i że będzie to Wasz portal.
Polubcie też portal waszaturystyka.pl na facebooku.

Zespół redakcyjny
www.waszaturystyka.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »