Firma » Bankowość

Nowy rachunek dla klientów biznesowych w Alior Banku

Nowy rachunek dla klientów biznesowych w Alior Banku
Zobacz więcej zdjęć »
Alior Bank wprowadził do oferty Rachunek Partner, skierowany do osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych.

Głównymi zaletami nowego rachunku są: dostęp do nielimitowanych, bezpłatnych przelewów krajowych, darmowe wypłaty z bankomatów zlokalizowanych w oddziałach Banku, tanie przelewy zagraniczne oraz pakiet usług assistance.


Klienci, którzy otworzą Rachunek Partner, mogą bezpłatnie realizować krajowe przelewy internetowe Elixir, ZUS i US bez względu na kwotę oraz dokonywać darmowych wypłat gotówki w bankomatach zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku, a za przelewy zagraniczne realizowane w trybie zwykłym zapłacą jedynie 20 zł, niezależnie od kwoty przelewu. Dodatkowo, posiadacze Rachunku Partner otrzymają bezpłatny pakiet Office Assistance, który obejmuje pomoc specjalisty przy naprawie sprzętu biurowego, ochronę sprzętu elektronicznego, pomoc medyczną oraz wsparcie informacyjne w przypadku ubiegania się o dotacje z Unii Europejskiej.

Alior Bank opiera nową ofertę na budowaniu wzajemnego zaufania w relacjach z przedsiębiorcami oraz rozwijaniu partnerskich relacji, dlatego klienci dla których Rachunek Partner będzie głównym rachunkiem rozliczeniowym nie zapłacą za jego prowadzenie. Wystarczy, że w tym celu zdecydują się opłacać za pośrednictwem rachunku zobowiązania wobec ZUS lub US oraz spełnią jeden
z poniższych warunków:

  • skierują na rachunek wpływy od kontrahentów lub będą wpłacać utarg w oddziale Banku,  w łącznej wysokości minimum 2 500 zł miesięcznie;
  • skorzystają z oferty kredytu firmowego w Alior Banku na dowolną kwotę.

W przypadku klientów biznesowych, którzy nie spełnią powyższych warunków miesięczna opłata za prowadzenie konta wyniesie 25 zł. Bank nie pobierze opłaty za pierwszy miesiąc prowadzenia rachunku, aby dać klientom czas na zapoznanie się z warunkami nowej oferty.

Alior Bank dostosowuje swoją ofertę do potrzeb nowopowstałych firm, które zwłaszcza w pierwszych miesiącach działalności, są bardzo wrażliwe na wszelkie dodatkowe obciążenia budżetu, a także mogą mieć problem z zapewnieniem regularnych wpływów na rachunek. Dlatego przedsiębiorstwa o maksymalnie półrocznym stażu będą zwolnione z opłaty za prowadzenie Rachunku Partner przez 6 miesięcy od jego założenia. Wystarczy, że będą go wykorzystywały do opłacania zobowiązań wobec ZUS i US.

Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty dla klientów biznesowych są dostępne na stronie: http://www.aliorbank.pl/pl/wlasna_dzialalnoscRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »