Firma » Praca

Nowy Senior Investment Specialist w DB Schenker

Nowy Senior Investment Specialist w DB Schenker
Zobacz więcej zdjęć »
Jarosław Malik dołączył właśnie do zespołu DB Schenker, by wspierać działania operatora logistycznego na stanowisku Senior Investment Specialist w DB Schenker.

Doświadczenie zawodowe:

Jarosław Malik posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku Project Managera w firmach deweloperskich Raiffeisen Evolution Poland i TREI Real Estate Poland (Grupa Tengelmann). Odpowiadał  za realizację projektów dot. centrów handlowych Ferio oraz parków handlowych Vendo Park, od koncepcji aż do pozwolenia na użytkowanie.

Przez ponad 2 lata współpracował jako architet z biurem projektowym Bose Architecture International przy budowie galerii handlowej Korona w Kielcach. Ostatnio pracował w dziale technicznym agencji doradczej Avison Young Polska na stanowisku Senior Project Mangera. Świadczył dla inwestorów i właścicieli nieruchomości usługi doradztwa technicznego, Technical Due Diligence, Project Management oraz Project Monitoring. Współpracował przy projektach i budynkach komercyjnych takich jak: centra handlowe, budynki biurowe, parki magazynowe i centra logistyczne.

Jarosław Malik ukończył architekturę na Technische Univeristät Dortmund.

Prywatnie – ojciec dwójki dzieci (10 i 13 lat). Jego pasją jest zbieranie płyt winylowych, koncerty, słuchanie muzyki na sprzęcie vintage.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »