Motoryzacja » Moto Serwis

Nowy serwis NordGlass w Wołominie

13 września bieżącego roku do rozrastającej się stale firmy NordGlass dołączył serwis w Wołominie. Jest to już 59 filia serwisowa znanej marki w Polsce.

13 września 2013 roku w Wołominie pod Warszawą została otwarta szósta już filia franczyzowa największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce - firmy NordGlass. Serwis świadczy usługi dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00. Nowo otwarta filia NordGlass na terenie Mazowsza, funkcjonująca na zasadzie franczyzy, oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Co ważne - serwis przy ul. Legionów 84 w Wołominie- jak każda filia NordGlass - udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi.

Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Wołominie oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych. Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby - w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia - to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.

Z usług  największej, a zarazem jedynej ogólnopolskiej sieci serwisowej wymiany i naprawy szyb samochodowych korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj, dzięki czemu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu  NordGlass.

Serwis Szyb Samochodowych NordGlass  - filia Wołomin

ul. Legionów 84

05-200 Wołomin

tel. 22 122 08 84

tel. kom.: 606146453

Infolinia: 801 181 181

 

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 9.00 – 17.00

 

NordGlass Sp. z o.o.

ul. Bohaterów Warszawy 11

75-211 Koszalin

e-mail: sekretariat@nordglass.pl

http://www.nordglass.pl

  Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całegoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.nordglass.pl
http://www.nordglass.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »