Gospodarka » Żywność

Nowy sposób na żeberka i skrzydełka

Żeberka i skrzydełka należą do jednych z bardziej lubianych przez Polaków potraw. Specjalnie z myślą o nich zespół kucharzy Knorr przygotował wspaniałe propozycje na znane dania w nowej odsłonie.

Wspaniałe marynaty, pachnące zioła - to wszystko sprawia, że domowe pieczenie smakują tak wspaniale, a ich aromat kusi domowników dokładką. Każdy z nas ma swój sprawdzony sposób na przygotowanie mięsa, ale warto sięgnąć po nowe inspiracje, które urozmaicą domowe, obiadowe menu. Dla wszystkich wielbicieli aromatycznych mięs zespół kucharzy Knorr przygotował dwie wyjątkowe, nowe propozycje w linii Fixów: Fix Soczyste żeberka w coli Knorr oraz Fix Złociste skrzydełka z sezamem Knorr.

Soczyste żeberka i złociste skrzydełka a la Knorr

Dzięki Fix Soczyste żeberka w coli Knorr przygotujesz wspaniałe mięso z karmelową nutą. Specjalnie dobrane przyprawy idealnie pasują do żeberek i nadają znanemu daniu unikalny smak. Nietypowe zastosowanie coli  sprawi, że przy pomocy Fix Soczyste żeberka w coli Knorr Twoja rodzina odkryje żeberka na nowo. Dołączona do opakowania torba do pieczenia sprawia, że mięso jest soczyste z idealnie przylegającą karmelową glazurą.  Wystarczy dodać sałatkę i pyszny obiad gotowy. A wszystko to bez dodatku glutaminianu sodu, sztucznych barwników i konserwantów.

 

Dzięki Fix Złociste skrzydełka z sezamem Knorr przygotujesz wspaniałe skrzydełka z kurczaka. Nowy przepis na lubiane przez Polaków danie z kurczaka tym razem w wydaniu z sezamem. Dzięki Fix Złociste skrzydełka z sezamem Knorr potrawa zyska piękny złocisty kolor, a dodatek sezamu i odpowiednio dobranych przypraw sprawi, że rodzinne menu wzbogaci się o nowe ulubione danie. Wszystkie składniki w odpowiednich proporcjach znajdziesz w paczce Fix Knorr. Dołączona do opakowania torba do pieczenia sprawia, że przygotowanie dania jest szybkie i proste. A wszystko to bez dodatku glutaminianu sodu, sztucznych barwników i konserwantów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »