Dom » Budownictwo

Nowy system walizek narzędziowych Viega

Nowy system walizek narzędziowych Viega
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy instalator wie, jak ważną rolę odgrywa optymalne zabezpieczenie narzędzi montażowych. System walizek narzędziowych Viega to funkcjonalne rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby fachowców. Nowe modele są lżejsze, bardziej kompaktowe, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałe i odporne na zachlapanie.

Wysokiej jakości narzędzia mają istotny wpływ na efektywność i komfort pracy instalatora. Równie ważna jest oczywiście kwestia ich odpowiedniego przechowywania i zabezpieczenia na placu budowy oraz podczas transportu. Firma Viega od dawna oferuje praktyczne i wytrzymałe walizki do swoich urządzeń z serii Pressgun i akcesoriów.  Nowe modele, dostępne w dwóch rozmiarach są znacznie lżejsze i bardziej kompaktowe od poprzednich wersji. Dzięki nim instalatorzy mogą mieć zawsze pod ręką zaciskarkę i pasujące do niej akcesoria Viega

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Idealny porządek i wygodny transport

W pierwszej walizce mieści się Pressgun, ładowarka i akumulator albo przystawka Pressgun-Press Booster, a w drugiej szczęki lub pierścienie zaciskowe do określonych zastosowań. Takie rozwiązanie systemowe jest nie tylko praktyczne, ale zapewnia również idealny porządek w magazynie, warsztacie lub miejscu montażu. Ponadto zabezpiecza i chroni nasze narzędzia. Obie walizki można łatwo łączyć ze sobą lub z innymi kompatybilnymi walizkami narzędziowymi, tworząc na przykład kompletny wózek. Ergonomiczne uchwyty i boczne wgłębienia zapewniają wygodny transport.

Odporne na wstrząsy i zachlapania

Elastyczność nowego systemu walizek ułatwia prace montażowe, a ich kompaktowe wymiary i zredukowana względem poprzednich modeli masa, czynią je wygodniejszymi w zastosowaniu. Jednocześnie pojemność załadunku każdej z walizek wynosi aż 25 kg. Dzięki temu mogą one bez trudu pomieścić wszystkie potrzebne narzędzia i akcesoria. Kolejną ważną zaletą jest dobrze już znana instalatorom wytrzymałość i trwałość walizek firmy Viega. Nowe modele są skutecznie zabezpieczone przed zachlapaniem wodą i odporne na złamanie, a maksymalne obciążenie pokrywy wynosi aż 100 kg. Pozwala to sprostać wszystkim wyzwaniom, z którymi mamy do czynienia na miejscu budowy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »