Gospodarka » Narzędzia

Nowy uniwersalny zszywacz Stanley

Nowy uniwersalny zszywacz Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley rozszerza ofertę urządzeń do montażu, udostępniając polskim klientom nowy uniwersalny zszywacz 4w1 na gwoździe, sztyfty i dwa rodzaje zszywek.

Firma Stanley, producent narzędzi ręcznych, wprowadza do sprzedaży nowy uniwersalny zszywacz FatMax TR400 4w1 LD poszerzając tym samym ofertę zszywaczy dla majsterkowiczów i amatorów. Nowe narzędzie przeznaczone jest do użytku domowego oraz sprawdza się w lekkich pracach takich, jak montaż: tkanin, folii metalowych, siatek i ogrodzeń drucianych czy listew drewnianych.

Stanley FatMax TR400 4w1 LD to bardzo proste w obsłudze urządzenie. Jego zaletą jest mocny korpus oraz możliwość regulacji siły wbijania, dzięki czemu można dostosować moc pracy narzędzia do grubości i wytrzymałości materiału. Warto zwrócić także uwagę na jego uniwersalność. Urządzenie umożliwia wbijanie zszywek do mocowania kabli typ CT100 oraz zwykłych kwadratowych zszywek typ A, a także gwoździ i sztyftów, przeznaczonych do materiałów o zróżnicowanej grubości i twardości. Sprawia to, że przy pomocy jednego narzędzia możemy wykonać wiele prac remontowo-dekoratorskich.

Konstrukcja nowego zszywacza Stanley FatMax TR400 4w1 LD gwarantuje łatwy dostęp do magazynku. W celu zapewnienia komfortu pracy i minimalizacji zmęczenia dłoni, nowy zszywacz wyposażono w bi-materiałową rączkę. Dodatkowym udogodnieniem jest okienko kontroli informujące użytkownika o pozostałej w narzędziu ilości zszywek.

Obecnie Stanley oferuje inne modele zszywaczy np.: FatMax TR350 HD, TR150L LD, TR120Y 2w1 LD, TR150HL HD.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »