Motoryzacja » Moto Serwis

Nowy wizerunek Autoland

Nowy wizerunek Autoland
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Autoland, producent kosmetyków samochodowych oraz płynów eksploatacyjnych, zmienia swój wizerunek w Internecie. Spółka, działająca na polskim rynku od ponad 19 lat, poszerzyła swoją ofertę produktów oraz uruchomiła nową stronę internetową.

Na stronie wprowadzono szereg usprawnień i modyfikacji, dzięki czemu jest wygodniejsza w obsłudze. Każdy internauta, który wejdzie na www.autoland.pl, będzie mógł zapoznać się ze szczegółowymi specyfikacjami produktów firmy, na które składają się: płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy czy też środki do pielęgnacji poszczególnych elementów pojazdu, a także linie zupełnie nowych na rynku kosmetyków samochodowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć wiele porad związanych z konserwacją pojazdów, a także wyszukać najbliższy sklep dystrybuujący produkty lub też namiary na działającego w danym regionie przedstawiciela handlowego Autolandu.

Strony internetowe stały się  wizytówką firmy, a zarazem miejscem, w którym najczęściej dochodzi do pierwszego i - w wielu przypadkach - decydującego kontaktu z potencjalnym klientem. Pierwsze wrażenie jest kluczowym czynnikiem w procesie decyzyjnym, determinującym skorzystanie z oferty danego producenta - mówi Grzegorz Mioduszewski, specjalista ds. marketingu firmy Autoland.  Chcieliśmy, aby nasz serwis był połączeniem przejrzystości z cechującą nasze produkty nowoczesnością. Dzięki temu każdy Klient będzie wiedział, że znalazł firmę, która doskonale wie, jak zadbać o trwałość i estetykę jego samochodu. – dodaje Mioduszewski.

Autoland jest jedną z pierwszych firm wykorzystujących w swoich produktach Nano+, która jest wysoce zaawansowaną technologią zaimplementowania nanocząsteczek krzemu i srebra w produktach czyszczących, przygotowaną we współpracy z renomowaną w przemyśle chemicznym firmą Brenntag Polska. Nanocząsteczki wnikają w czyszczoną strukturę na poziomie molekularnym, gwarantując wydajniejszą ochronę przed wszelkimi zabrudzeniami oraz ułatwiając utrzymanie czystości pojazdu na wysokim poziomie.

Jakość produktów Autoland jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001 oraz wieloma branżowymi nagrodami. Dodatkowo, w swoich działaniach spółka kieruje się dużą troską środowisko naturalne, o czym świadczy wdrożenie systemu zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »