Kultura, sztuka » Kultura

O czym w Bielanach opowie dzieciom stary kredens?

O czym w Bielanach opowie dzieciom stary kredens?
Zobacz więcej zdjęć »
W niedzielę 17 listopada w Parku Handlowym Auchan Bielany odbędzie się bezpłatne przedstawienie dla dzieci z cyklu „Niedziele jak z bajki”. Tym razem, historie o wielkim bogactwie i walce ze złem przedstawią kuchenny wałek, drewniane łyżki oraz foremki do ciasta.

Spektakl „Opowieści starego kredensu” odkryje przed najmłodszymi gośćmi PH Auchan Bielany niezwykłe tajemnice kuchennego mebla. Podczas przedstawienia maluchy poznają historię Grzecznego Rycerza, który dobrocią pokonał smoka oraz klasyczną legendę o bogactwie pilnowanym przez Złotą Kaczkę. Obie opowieści będą jednak zaprezentowane w dość nietypowy sposób - ich narratorami będą bowiem magiczne kuchenne przybory.

I tak, stolnica stanie się bajkowym królestwem, w którym rządzi Król Wałek Pierwszy. Jego życie narażone będzie na niebezpieczeństwo ze strony smoka, w którego rolę wcieli się kuchenny tłuczek. Chlebowa kromka ożyje, aby nucić pieśni o Złotej Kaczce pływającej w podziemnym stawie, a kuchenny ręcznik zagra biednego Jasia, marzącego o legendarnym bogactwie.

Spektakl zrealizowany w konwencji teatru przedmiotu, z pewnością obudzi dziecięcą wyobraźnię. Ożywające w trakcie wspólnej zabawy obiekty, w sposób dynamiczny i nowatorski opowiedzą dobrze już wszystkim znane legendy.

„Opowieści starego kredensu” będzie można poznać w niedzielę 17 listopada w PH Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Spektakl z cyklu „Niedziele jak z bajki” odegrany będzie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »