Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Obchody Światowego Dnia Teatru w Centrum Janki

Obchody Światowego Dnia Teatru w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Sobotnie spotkanie z cyklu „Warsztatów twórczego rozwoju” odbyło się pod znakiem Światowego Dnia Teatru. Z tej okazji zajęcia poprowadzili aktorzy i animatorzy teatru „Wariacja” na Woli.

W minioną sobotę, w Centrum Janki dzieci obchodziły Światowy Dzień Teatru. W ramach „Warsztatów twórczego rozwoju" uczestniczyły w pobudzających wyobraźnię przedstawieniach: „Piraci", „Indianie" oraz „Koty". Wcielając się w postaci ze spektakli, dzieci stworzyły interaktywne widowiska teatralne przyciągające uwagę wielu widzów. Zwieńczeniem Warsztatów były konkursy oraz wspólne zabawy takie, jak: indiańskie tańce, pasowanie na Indianina, wspólne poszukiwanie skarbów, przeciąganie liny czy też wyścigi kotów. Zajęcia oraz konkursy poprowadzili aktorzy teatru „Wariacja" na Woli pod kierunkiem jego założycielki Lidii Sycz oraz instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie.

W sumie w Warsztatach wzięło udział około 70 dzieci. Kolejne spotkanie już 28 kwietnia. Dodatkowe informacje: www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwości drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3. roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Spotkania są bezpłatne i będą się odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca.

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku objęli: Czasdzieci.pl, Galeriehandlowe.pl, Pogodzinach.pl, Tygodnik Passa, Radio Bajka.

Opiekę merytoryczną nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku sprawują: Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »