Rozrywka i wypoczynek » Święta

Obdaruj Mamę Kwiatami

Obdaruj Mamę Kwiatami
Zobacz więcej zdjęć »
Co roku wiosną córki i synowie z wielu krajów świata składają wyrazy szacunku i wdzięczności swoim rodzicielkom. W Polsce Dzień Matki obchodzimy tradycyjnie 26 maja. Tego dnia nie oszczędzamy na prezentach ani kwiatach.


Dzień Matki to taki wyjatkowy moment, w którym możemy przynajmniej raz w roku odwdzięczyć się naszym Mamom za troskę i opiekę, którymi obdarzają na całe życie. Uczucia, które przekażemy za pomocą kwiatów sprawią, że mamy poczują się kochane. W takim momencie przy wyborze warto pokierować się symboliką kwiatów - więcej o tym na blogu Poczty Kwiatowej http://www.blogpocztakwiatowa.pl.


Jeśli lubimy mocne akcenty, to warto zdecydować się na duży bukiet pełen różnokolorowych kwiatów. Zawsze najpiękniej wyglądają one na stole, a te skomponowane przez florystów ucieszą oczy i rozradują dusze każdej Mamy. Polecamy bukiety na stronie www.pocztakwiatowa.pl. Przykładowe kompozycje to: lilia, gerbera, santini, róża, hiperikum, paproć – wszystko w odcieniu bladoróżowym. Inna ciekawa wiązanka składa się z: lewkonii, gerbery i santini i dodatku zieleni. Wielkim przebojem wśród kwiatów na Dzień Matki są zdecydowanie róże, zwłaszcza pomarańczowe i różowe. Zamówienie kwiatów przez Internet pozwala nam na sprezentowanie zarówno bukietu, jak i upominku za pomocą kilku kliknięć. Do tego możemy napisać życzenia lub wybrać gotowe formatki ze strony. Możemy zamówić przesyłkę wcześniej na konkretny dzień gwarantując wzrusznie i zachwyt na twarzy Mamy. Również zapraszamy Tatusiów do zakupu bukietów w imieniu maluchów, a jeśli są trochę większe, to można wspólnie z nimi wybrać kwiaty ze strony.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poczta Kwiatowa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »