Gospodarka » Żywność

Octy ze smakiem

Octy ze smakiem
Zobacz więcej zdjęć »
Czosnek, estragon i koperek to przyprawy, które świetnie pasują do domowych przetworów. Dlatego też, Wytwórczą Spółdzielnie Pracy „Społem” postanowiła urozmaicić nimi swoje Octy Spirytusowe.

Wyobraź sobie, że idziesz do domowej spiżarni, sięgasz po ulubione zakonserwowane warzywa, otwierasz słoik i… w tym samym momencie, w pomieszczeniu zaczyna roztaczać się np. zapach świeżego kopru. Bajka? Nie – to rzeczywistość! 

Octy spirytusowe 6% WSP Społem charakteryzują się wyjątkowym i naturalnym aromatem przypraw. Dzięki temu, przetwory z ich dodatkiem smakują jeszcze wyborniej. Ponadto, idealnie dobrana kompozycja składników oraz znana od 1932 r. metoda wytwarzania octów w drewnianych kadziach, gwarantują unikalną jakość produktów.

 

Zatem zdecyduj, który smak wzbogaci Twoje tegoroczne przetwory – koperkowy, estragonowy, a może czosnkowy? :-)

WSP SpołemRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bb_pr
http://bbpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »