Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Odbierz butelkę z filtrem na wodę! Zadbaj o środowisko!

Odbierz butelkę z filtrem na wodę! Zadbaj o środowisko!
Zobacz więcej zdjęć »
Mniej jednorazówek wokół nas, to mniej plastiku szkodliwego dla środowiska naturalnego. By dołączyć do akcji organizowanej przez Centrum Handlowe Auchan Modlińska i otrzymać praktyczną, wielorazową butelkę z filtrem, wystarczy przynieść zużyte plastikowe butelki.

W dobie wszechobecnych plastikowych jednorazówek zawierająca filtr butelka, którą można używać wielokrotnie, jest praktycznym, a przede wszystkim ekologicznym rozwiązaniem. Butelka zawiera wymienny filtr, który nie tylko usuwa smak, ale też zapach chloru z wody kranowej. Zawarty w wymiennym filtrze naturalny węgiel aktywny pochodzi z łupin orzecha kokosowego. Butelka filtrująca sprawdzi się zarówno na spacerze, jak i na treningu, w pracy czy podróży. 

Jak otrzymać poręczną butelkę filtrującą? Wystarczy w sobotę 16 października przyjść do Centrum Handlowego Auchan Modlińska i przynieść ze sobą minimum 10 zużytych butelek plastikowych. W zamian można otrzymać markową butelkę z filtrem. Specjalnie przygotowane stanowisko będzie otwarte w godzinach 12-18. Warto się pospieszyć, bo liczba butelek jest ograniczona. Organizatorowi zależy na tym, by jak najwięcej osób mogło wziąć udział w akcji, dlatego jedna osoba biorąca udział w akcji może otrzymać tylko jedną nagrodę. 

Punkt, w którym będzie można odbierać butelki do wody z filtrem będzie czynny 16 października w Centrum Handlowym Modlińska przy ul. Modlińskiej 8 w Warszawie. Nagrody będzie można odbierać od godziny 12:00 do godziny 18:00 lub do wyczerpania zapasów. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »