Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Odbierz jedną z tysiąca bezpłatnych szkolnych wyprawek!

Odbierz jedną z tysiąca bezpłatnych szkolnych wyprawek!
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacje zbliżają się do końca, czas rozpocząć szkolne przygotowania! W dniach 1-2 września Park Handlowy Auchan Bielany zadba, aby uczniowie z uśmiechem na twarzach powitali nowy rok szkolny. Na dzieci i ich rodziców czeka tysiąc bezpłatnych wyprawek, a w nich podstawowe przybory szkolne.

Gotowi na powrót do szkoły? Choć niektórzy ze smutkiem będą żegnać wakacje, to są i tacy, u których wrzesień wywołuje radość. Rozpoczęcie roku szkolnego to nie tylko nauka, nowe znajomości i zabawa, lecz także pachnące świeżością książki, zeszyty i inne przybory, które na co dzień towarzyszą uczniom.

Ponieważ nowych szkolnych przyborów nigdy za wiele, dlatego Park Handlowy Auchan Bielany przygotował dla swoich gości prezenty. Na rodziców, którzy wraz z dziećmi 1 i 2 września odwiedzą park handlowy, czeka tysiąc bezpłatnych szkolnych wyprawek. W każdym zestawie znajdą się zeszyty, blok, kredki i inne przybory szkolne.

- Nasz park handlowy to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom, dlatego cyklicznie organizujemy wydarzenia kulturalne i edukacyjne oraz zapewniamy miejsca do zabawy i odpoczynku w trakcie zakupów. W najbliższy weekend podczas akcji „Rozdajemy szkolne wyprawki!” chcemy wesprzeć rodziców, w wymagającym wyzwaniu, jakim jest skompletowanie szkolnej wyprawki. Podczas akcji rozdamy tysiąc zestawów zwierających podstawowe przybory szkolne” – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany. 

Akcja „Rozdajemy szkolne wyprawki” odbędzie się w dniach 1-2 września w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Zabawa rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00 lub wyczerpania zapasów.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »