Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Oddaj elektrośmieci i odbierz roślinę w prezencie

Jeśli zastanawiasz się, jak bezpiecznie pozbyć się elektronicznych odpadów, które znalazłeś podczas wiosennych porządków, Galeria Łomianki zaprasza do udziału w zbiórce, która odbędzie się na parkingu galerii handlowej w sobotę 22 kwietnia. Punkt będzie czynny od godziny 10.00 do godziny 17.00.

W najbliższą sobotę 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji Galeria Łomianki organizuje zbiórkę elektroodpadów. Od godziny 10.00 do godziny 17.00 do specjalnego punktu przy placu zabaw na parkingu przed galerią handlową można przynosić sprzęt elektroniczny i AGD. 

 

Organizator czeka nie tylko na sprzęt o dużych gabarytach, jak pralki, mikrofalówki, lodówki, komputery, aparaty fotograficzne i kamery, lecz również na drobne przedmioty zalegające w naszych domach – jak zepsute myszki komputerowe, słuchawki, zegarki czy kalkulatory. Można przynosić także zepsute mechaniczne zabawki i rozładowane baterie oraz wypalone świetlówki energooszczędne. Każdy, kto przyniesie odpady, otrzyma sadzonkę rośliny sezonowej w prezencie lub upominek od Galerii Łomianki. 

 

– Poprzez naszą zbiórkę chcemy przekonywać, że warto prawidłowo segregować odpady, zwłaszcza te niebezpieczne. Takie ekoodpowiedzialne zachowanie to same korzyści – dla środowiska i dla nas samych. W ubiegłym roku nasza akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i tym razem wspólnie zatroszczymy się o środowisko i porządek w naszym otoczeniu – mówi Agnieszka Parchimowicz, menedżer marketingu Galerii Łomianki. 

 

Zbiórka elektroodpadów odbędzie się 22 kwietnia w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Dziś:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »