Zdrowie » Dziecko
Odkop dinozaura na opolskim rynku
Zobacz więcej zdjęć » |
– Do odwiedzin zapraszamy każdego miłośnika przeszłości niezależnie od wieku – mówi Jolanta Labus z Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. – W specjalnej strefie od godz. 14:00 do 18:00 będzie można z nami przenieść się w czasie, a także sprawdzić się w roli paleontologa. Wszystko to za sprawą niespodzianek i naukowych niezwykłości, jakie przywieziemy w to miejsce specjalnie z naszego kompleksu.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Na poszukiwaczy przygód będzie czekało specjalne stanowisko paleonotologiczne. Będzie się można tam wcielić w rolę młodego naukowca, który na specjalnym stanowisku będzie mógł odkryć zrekonstruowane kości dinozaura. Podczas rodzinnego festynu można odkryć także niezwykłości krasiejowskiego kompleksu, a także stanąć oko w oko z kilkoma prehistorycznymi mieszkańcami naszej planety. Nie zabraknie także możliwości wygrania wejściówek, czy zaproszeń na edukacyjną przygodę do prehistorycznego serca Opolszczyzny.
Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to największy park edukacyjny w Polsce, w którym można odbyć rodzinną podróż związaną z historią naszej planety. Jej narodziny można podziwiać podczas wyjątkowej wyprawy w trójwymiarowym tunelu czasu. Tajemnice dinozaurów, w tym ponad 200 modeli triasowych i jurajskich mieszkańców Ziemi można podziwiać spacerując po prawie 2-kilometrowej ścieżce paleontologicznej. W jej pobliżu znajduje się także pawilon paleontologiczny, z jednym niewielu na świecie otwartych stanowisk archeologicznych, gdzie można dostrzec ślady prehistorycznych mieszkańców Opolszczyzny. Cały kompleks to także olbrzymi plac zabaw z jednym z większych małpich gajów, a także park rozrywki z licznymi karuzelami i trolejami. Na miłośników dziejów człowieka nie lada niespodzianką będzie Park Nauki i Ewolucji Człowieka. W tym interaktywnym muzeum naszego gatunku za pomocą nowoczesnych technologii można odbyć podróż od naszych prapoczątków po współczesność.
Nadesłał:
a.piwek
|
Komentarze (0)