Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odkryj stronę pełną przepisów kulinarnych i konkursów

Jeśli jeszcze nie założyłeś konta na stronie www.przepisy.pl to teraz jest świetna okazja, by stać się częścią ponad 100 000 społeczności miłośników dobrego jedzenia. Na portalu tym trwa konkurs przeznaczony dla nowych użytkowników zatytułowany „Zapisy na przepisy”.

Przepisy.pl - portal pełen przepisów kulinarnych

 

Portal www.przepisy.pl to kopalnia kulinarnej wiedzy. Na stronie tej znajdują się liczne porady i przepisy kulinarne - rów1)nież w formie video. Tu można tez podzielić się własnymi pomysłami na smakowite dania. Każdy miłośnik sztuki kulinarnej z pewnością doceni to miejsce. Co dzień może znaleźć tam kuchenne inspiracje i podpowiedzi, co zrobić żeby danie się udało oraz by przypominało potrawy z wysmakowanych zdjęć w książkach kucharskich.

Konkurs na przepis

 

Dla wszystkich nowych użytkowników portalu www.przepisy.pl moderator przygotował konkurs. By wziąć w nim udział należy się zarejestrować, a następnie odpowiedzieć na pytanie: „Gdybyś miał do dyspozycji 45 minut i wszystkie niezbędne składniki, to jakie danie być przygotował i dlaczego”. Najciekawsze odpowiedzi oraz przepisy nagrodzone zostaną zestawami produktów Knorr, przewodnikami Pascala lub blenderami marki Bosch.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »