Gospodarka » Maszyny

Odkurzacz IS – Permanent marki Starmix – w ciągłym biegu

Odkurzacz IS – Permanent marki Starmix – w ciągłym biegu
Zobacz więcej zdjęć »
Odkurzacz przemysłowy IS – Permanent marki Starmix wyznacza nowe standardy w technologii odkurzania. Stworzony na bazie znanych i niezawodnych odkurzaczy z serii IS marki Starmix ukierunkowany jest na ciągłą pracę z trudnymi odpadami przemysłowymi, takimi jak pyły szlifierskie czy pyły wiertnicze.

Odkurzacz przemysłowy IS - Permanent marki Stamix cechuje nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjny system czyszczenia filtrów. Dzięki zastosowaniu dwóch osobnych kaset filtrujących możliwe jest odizolowanie jednego z filtrów od przepływu powietrza w czasie odkurzania i jego czyszczenie za pomocą impulsów elektromagnetycznych. Oznacza to, że w czasie otrząsania jednego z filtrów drugi pracuje bez przerwy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Rewolucyjny system Permanent Clean zastosowany w serii ISP marki Starmix nie zmusza zatem do przerywania pracy, aby wyzwolić autooczyszczenie filtrów. Jest to cecha, która odróżnia ten model od poprzedniej serii ISC. Warto podkreślić, że ta zaleta pozwalająca wyeliminować przerwy w pracy, przyczynia się również do oszczędności czasu i zmniejszenia kosztów pracy.

Odkurzacz IS - Permanent marki Starmix został przystosowany także do współpracy z elektronarzędziem o mocy 2400 W, m.in. wiertarką, szlifierką czy bruzdownicą. Co więcej odkurzacz ISP wyposażony jest w dwa filtry poliestrowe klasy M o łącznej powierzchni filtrów 8600 cm2. Pojemność samego zbiornika zwiększono do 35 lirów brutto, jednak został on tak skonstruowany, by pasowały do niego również worki papierowe o pojemności 25 litrów. Moc silnika, parametry ssące oraz osprzęt EWS są identyczne jak w serii ISC. Oznacza to, że sprawdzone rozwiązania spod znaku Starmix, a także bezpieczna i bezproblemowa obsługa urządzeń gwarantują czystą przyjemność podczas pracy z odkurzaczami z serii ISP.

Innowacyjne rozwiązania techniczne

Nowy odkurzacz IS - Permanent marki Starmix został stworzony z myślą o porządkowaniu profesjonalnych warsztatów pracy, jak również miejsc, w których wszechobecny jest pył, kurz oraz odpady przemysłowe. Opływowy zbiornik odkurzacza osadzony na dużych, solidnych kołach i rolkach pozwala bez przeszkód przemieszczać odkurzacz po różnego rodzaju nawierzchniach, bez obawy o uszkodzenie. Wygodny uchwyt do przenoszenia urządzenia daje także możliwość umieszczenia na nim zwiniętego węża i kabla. Konstruktorzy pomyśleli także o miejscu na odłożenie dodatkowych akcesoriów potrzebnych podczas każdego sprzątania. Co więcej, panel sterujący odkurzacza jest bardzo łatwy w obsłudze. Pozwala on regulować siłę ssania oraz przełączać tryby pracy: z elektronarzędziem lub funkcja oczyszczania filtrów. Warto także podkreślić, że bezpośredni dostęp do wszystkich podzespołów ułatwia szybką wymianę np. filtra. W odkurzaczu IS - Permanent marki Starmix zastosowano elektroniczny sensor wyłączający urządzenie nadmiernie wypełnione płynem, który czuwa nad bezpiecznym użytkowaniem. Ta funkcja, a także płynny rozruch wpływają na żywotność silnika. Z kolei oczyszczanie węża wywoływane przez opóźnione wyłączanie odkurzacza - gdy zakończymy pracę z podłączonym elektronarzędziem do odkurzacza, wówczas pracuje on jeszcze przez kilka sekund, aby odessać resztę zanieczyszczeń z węża ssącego - pozwala przez długie lata bezproblemowo użytkować odkurzacz. Co więcej, model z serii ISP odznacza się bardzo cichą praca. Wszystkie te udogodnienia, zarówno konstrukcyjne, jak i techniczne zastosowane w nowym odkurzaczu IS- Peramanent marki Starmix sprawiają, że jest to nieodzowne urządzenie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest pogromca odpadów przemysłowych.

Każdy remont domu czy drobna naprawa niesie ze sobą konieczność sprzątania. Różnego rodzaju pyły, fragmenty zaprawy murarskiej czy gipsu niełatwo usunąć. Z pomocą przychodzi nowy odkurzacz przemysłowy IS - Permanent marki Starmix, który nie tylko pomoże w domowych porządkach, ale także będzie nieocenionym pomocnikiem w profesjonalnych warsztatach stolarskich czy ślusarskich. Dodatkowo zastosowany w tym modelu system Permanent Clean pozwala na pracę urządzenia bez konieczności robienia przerw - co pozwala na łatwe i szybkie usuwanie trudnych odpadów przemysłowych. Warto także podkreślić, że filmy instruktażowe pozwalające bliżej zapoznać się z zasadami działania odkurzacza ISP ARD - 1435 EWS Permanent marki Starmix zostały zamieszczone na popularnym portalu youtube.com.

Odkurzacz przemysłowy ISP ARD - 1435 EWS Permanent marki Starmix cena brutto: 2189,90 zł

Producent: Starmix
Dystrybutor: Lange Łukaszuk www.langelukaszuk.pl

Dane techniczne odkurzacza ISP ARD - 1435 EWS Permanent marki Starmix
Maksymalna pojemność 1400 wat
Przepływ powietrza max 61 l/Sek
Podciśnienie max 248 mbar
Pojemność zbiornika max 35 l brutto, 25l pył, 22 l woda
Filtr 2x FKP 4300 (poliester, klasa M); 8600 cm2 powierzchni filtrów
Waga 15 kg

http://www.youtube.com/watch?v=JoyuX4QS7_0Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »