Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Odrobina Francji w Warszawie

Już w niedzielę 12 lipca o godz. 12:00 rozpoczną się obchody Święta Francji. W tym dniu w Parku Skaryszewskim w Warszawie powstanie francuskie miasteczko. Ciekawym punktem wydarzenia jest gra miejska, którą przygotowała firma Voilà, we współpracy między innymi z Veolia Energia Warszawa S.A.

Tegoroczna edycja Święta Francji to przede wszystkim stoiska francuskich firm i organizacji obecnych w Polsce, pokazy kulinarne Davida Gaboriaud wraz z degustacją przygotowanych na żywo dań, finał 3. konkursu piosenki francuskiej, pokazy mody, strefa rugby oraz malowanie drugiej części muralu francusko-polskiego w przejściu podziemnym.

Veolia Energia Warszawa S.A. jest jednym z partnerów święta. Podczas pikniku rodzinnego w Parku Skaryszewskim zaprezentujemy stoisko ze sprzętami wykorzystywanymi do prac przy sieci ciepłowniczej. Dzięki temu odwiedzający będą mogli poznać naszą działalność oraz dowiedzieć się, w jaki sposób ciepło trafia do ich mieszkań. Na najmłodszych uczestników czekać będą liczne zabawy i konkursy. Ponadto bierzemy udział w przygotowaniu gry miejskiej pt. „Wehikuł czasu”. Jednym z jej elementów będzie zadanie do zrealizowania przy naszym stoisku. – komentuje Adam Rafalski, Dyrektor Biura Komunikacji spółki Veolia Energia Warszawa S.A.

Rejestracja do gry miejskiej jest otwarta do 9 lipca na stronie www.wehikulczasu.evenea.pl. W zabawie mogą wziąć udział maksymalnie trzyosobowe drużyny. Więcej informacji o grze zamieszczono na www.facebook.com/events/846077565485969/.

14 lipca to największe święto narodowe we Francji – tego dnia Francuzi hucznie świętują rocznicę wybuchu Wielkiej Rewolwww.ccifp.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »