Technologie » AGD - RTV

Odtwarzacz multimedialny naładuje się sam!

Odtwarzacz multimedialny naładuje się sam!
Zobacz więcej zdjęć »
Odtwarzacz SQ-S wyposażony jest w 1,8-calowy wyświetlacz, do 16 GB wbudowanej pamięci, tuner FM oraz baterię słoneczną, ładującą się w niespełna cztery godziny.

Shiro dodaje do swojej oferty multimedialny odtwarzacz, na którym można słuchać muzyki w formatach MP3, WMA, WAV, FLAC, APE oraz OGG, oglądać wideo w formacie SMV, przeglądać fotografie BMP, JPEG oraz GIF, a także przeglądać pliki tekstowe.

Ponadto urządzenie oferuje 1,8-calowy ekran LCD, do 16 GB wbudowanej pamięci, radio FM z RDS, mikrofon z funkcją nagrywania audycji radiowych, osiem ustawień korektora graficznego, obsługę ID3 Tag oraz możliwość wyświetlania tekstów piosenek.

Bateria pozwoli na 30 godzin słuchania muzyki, lub do 7 godzin oglądania wideo. Co jednak najważniejsze, akumulator można ładować nie tylko poprzez port USB, ale również dzięki energii słonecznej, co w efekcie daje praktycznie niekończącą się przyjemność z użytkowania odtwarzacza.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »