Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odwiedź bezpłatny serwis rowerowy i przygotuj się na wiosenne wyprawy

Sezon rowerowy w pełni! Wszystkich, którzy planują dalsze wyprawy lub dojeżdżają rowerem do pracy czy szkoły, Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza do skorzystania z bezpłatnego serwisu rowerowego. W sobotę 18 maja serwisanci będą sprawdzać stan roweru i dokonają niezbędnych napraw.

Wiosenna pogoda zachęca aktywnego do odpoczynku, na przykład na rowerze. Przed wyprawą warto sprawdzić, czy pojazd jest gotowy na trudy podróży. Już w najbliższą sobotę 18 maja będzie można to zrobić w bezpłatnym mobilnym serwisie rowerowym w Centrum Handlowym Auchan Krasne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W specjalnej strefie profesjonalni serwisanci sprawdzą stan techniczny rowerów i w razie potrzeby wyregulują przerzutki i hamulce, nasmarują napęd, wycentrują koła i zredukują luzy w układach roweru. Dokonywanie regularnego serwisu roweru nie tylko zapewnia komfort podróży, lecz przede wszystkim wpływa na bezpieczeństwo na drodze, dlatego warto skorzystać z bezpłatnego serwisu w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Serwisanci będą pracowali w profesjonalnie wyposażonym punkcie w pasażu centrum handlowego.

Bezpłatny serwis rowerowy będzie dostępny w Centrum Handlowym Auchan Krasne, Krasne 20 B koło Rzeszowa w sobotę 18 maja od godziny 10.00 do 17.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »