Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odwiedź Targi zdrowia i urody

Wszystkich, którzy myślą o wiosennej metamorfozie i szukają sprawdzonych miejsc, w których można zadbać o urodę i zdrowie, Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na Targi zdrowia i urody. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 18 maja. Od godziny 13.00 do 18.00.

Wśród wystawców Targów zdrowia i urody w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała będą kliniki oraz salony kosmetyczne, siłownie, a także dostawcy leczniczych ziół i naturalnych kosmetyków. Będzie można poznać ofertę wystawców oraz szczegóły dotyczące proponowanych zabiegów, sprawdzić dostępne zajęcia, a także kupić produkty ziołowe i naturalne kosmetyki. Na odwiedzających targi czekają atrakcyjne nagrody, wśród których będą między innymi inhalatory, wagi, suszarki do włosów czy lampy UV.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na najmłodszych, którzy tego dnia odwiedzą targi razem z rodzicami czekają specjalnie przygotowane kreatywne atrakcje. W strefie plastycznej dzieci będą mogły stworzyć plakat promujący zdrowy styl życia. Na każdego małego twórcę czeka kolorowanka w nagrodę.

Targi zdrowia i urody odbędą się 18 maja w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421 od godziny 13.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »