Kultura, sztuka » Kultura

Odwiedź teatr z klaunem Pinezką!

Odwiedź teatr z klaunem Pinezką!
Zobacz więcej zdjęć »
Czas spakować walizki i wyruszyć w pełną magii teatralną podróż. Podczas trzeciego spotkania z cyklu „Bajeczne wakacje” maluchy wraz z klaunem Pinezką odwiedzą fascynujący świat cyrku oraz magicznych sztuczek. Wspólna zabawa odbędzie się w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Swadzim.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Przekonają się o tym najmłodsi, którzy 9 sierpnia odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Swadzim. Spotkają tam wesołego klauna Pinezkę, który zabierze wszystkich w magiczną teatralną podróż.

Podczas przedstawienia dzieci wraz z klaunem odwiedzą wyjątkowy teatr, który łączy w sobie elementy czarów oraz cyrkowych sztuczek. Na maluchy czeka wybuchowa mieszanka pantomimy, tańca, akrobacji, barwnych marionetek oraz żonglerskich trików. Nie zabraknie również bajkowych postaci. Wśród licznych przyjaznych charakterów znajdzie się jednak Baba Jaga, która chce zawładnąć teatrem. Czy klaunowi Pinezce uda się ją pokonać z pomocą małych widzów?

Spektakl odbędzie się w ramach letniego cyklu spotkań teatralnych „Bajeczne wakacje”. W lipcu i sierpniu co dwa tygodnie maluchy mają okazję zasiąść przed sceną teatralną w pasażu galerii, aby wyruszyć wraz z bohaterami bajkowych opowieści w niezwykłą podróż.

Bezpłatny spektakl teatralny pt. „Teatr klauna Pinezki” odbędzie się w niedzielę 9 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2. Przedstawienie odegrane zostanie trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »