Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Odwiedź wystawę elektroniki retro i poznaj bliżej świat sprzed mediów społecznościowych

Odwiedź wystawę elektroniki retro i poznaj bliżej świat sprzed mediów społecznościowych
Zobacz więcej zdjęć »
Oryginalne, pracujące komputery sprzed lat, a wśród nich kultowe modele Atari, Amiga czy Comodore, radioodbiorniki oraz telewizory popularne niegdyś w polskich domach będzie można obejrzeć na wystawie, która już najbliższą sobotę 3 lipca rozpoczyna się w Porcie Rumia.

Port Rumia zaprasza na kolejne wydarzenie retro, które przywoła wspomnienia sprzed lat! Po emocjonującej wystawie zabytkowych rowerów, czas na elektronikę z czasów poprzedzających powstanie mediów społecznościowych. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W sobotę 3 lipca w pasażu Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan rozpocznie się wystawa, na której będzie można obejrzeć wyjątkową kolekcję komputerów z lat 80. i 90. Będą wśród nich działające modele Atari, Amiga, Comodore, Spectrum, które kilkadziesiąt lat temu były marzeniem wielu nastolatków. Na obecnych fanów gier komputerowych czeka nie lada wydarzenie. 10 i 17 lipca w godzinach od 11.00 do 19.00 będzie można wziąć udział w konkursie gier retro na wystawionych w specjalnej strefie komputerach. Na uczestników poza ogromną satysfakcją czekają upominki. 

Oprócz komputerów, na wystawie elektroniki sprzed doby social mediów, będzie można obejrzeć radioodbiorniki Diora, a także telewizory, które dostarczały przed latami tak wiele emocji. Wśród nich będą kultowe modele Rubin, Tesla, Unitra czy Diora, które umożliwiały obejrzenie wyjątkowych wyczynów sportowych czy kultowych filmów. Wizyta na tej wyjątkowej wystawie z pewnością przywoła liczne wspomnienia i wywoła mnóstwo pozytywnych emocji.

Wystawa retroelektroniki odbędzie się w pasażu Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi od 3 do 17 lipca. Egzemplarze będzie można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty od godz. 9.00 do godz. 21.00. Wstęp wolny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »