Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Odwiedź wystawę kotów nierasowych i dowiedz się, jak adoptować zwierzę

Odwiedź wystawę kotów nierasowych i dowiedz się, jak adoptować zwierzę
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza na wystawę kotów nierasowych. Będzie można poznać zwierzęta zamieszkujące schronisko w Gliwicach i domy tymczasowe, a także dowiedzieć się, jakie warunki trzeba spełnić, żeby adoptować kota lub psa.

Kot towarzyszy człowiekowi od kilku tysięcy lat i obecnie istnieje wiele ras tego zwierzęcia. Jednak na wystawie, która w najbliższą sobotę odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Gliwice, będzie można obejrzeć koty i kocięta nierasowe, takie które najczęściej można spotkać w otoczeniu człowieka. Wszystkie zwierzęta, które będzie można poznać podczas tego wydarzenia, na co dzień zamieszkują Schronisko dla  zwierzą w Gliwicach lub domy tymczasowe.

Podczas spotkania będzie można również porozmawiać z opiekunami zwierząt i dowiedzieć się, jak wygląda adopcja kota lub psa i jakie warunki należy spełnić, żeby dać dom zwierzęciu. Pracownicy schroniska opowiedzą również, jak przyczyniać się do ograniczenia bezdomności zwierząt.

Wystawa kotów nierasowych odbędzie się 29 lipca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach w godzinach 10.00-18.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »