Kultura, sztuka » Kultura

Odwiedź wystawę „Sztuka Dobra” i wesprzyj osoby niepełnosprawne

Odwiedź wystawę „Sztuka Dobra” i wesprzyj osoby niepełnosprawne
Zobacz więcej zdjęć »
Do 30 września w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk będzie można obejrzeć wyjątkową wystawę obrazów, przedmiotów użytkowych i dekoracji. Wszystkie prezentowane prace zostały wykonane przez osoby niepełnosprawne podczas warsztatów terapii zajęciowej.

Podczas wystawy „Szuka Dobra” w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk będzie można obejrzeć prace plastyczne wykonane różnymi technikami. Wszystkie prezentowane obrazy, przedmioty użytkowe oraz dekoracje powstały podczas warsztatów terapii zajęciowej, prowadzonych przez trzy organizacje: Fundację Zdrowia ESCO oraz Centrum Pomocowe im. Św. S. Faustyny. Uczestnikami warsztatów były osoby z różnymi niepełnosprawnościami. Poprzez udział w zajęciach rozwijają swoje zdolności manualne i wyobraźnię, a także uczą się wyrażać przeżycia i emocje.

Wystawa, która odbywa się w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk to również okazja do tego, by spojrzeć na ludzi i świat z innej perspektywy, oczami osób niepełnosprawnych. Jeśli odwiedzającym wyjątkowo spodobają się wybrane prace, będzie je można zakupić po zakończeniu ekspozycji.

– Zapewniam, że prezentowane na wystawie prace przykuwają oko i są na bardzo wysokim poziomie. Powstają podczas warsztatów, które dają uczestnikom wiele radości i pozwalają rozwijać się. Dlatego zachęcam do udziału w wystawie i wspieranie osób niepełnosprawnych – mówi Adam Kozioł, menedżer marketingu Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Wystawa pt. „Sztuka Dobra” będzie dostępna od 16 do 30 września w pasażu Centrum Handlowego Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Prace można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »