Kultura, sztuka » Kultura

Odwiedź wystawę „Sztuka Dobra” i wesprzyj osoby niepełnosprawne

Odwiedź wystawę „Sztuka Dobra” i wesprzyj osoby niepełnosprawne
Zobacz więcej zdjęć »
Wyjątkowa wystawa obrazów, przedmiotów użytkowych i dekoracji będzie dostępna od 9 do 23 października w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo. Prezentowane prace zostały wykonane przez osoby niepełnosprawne w trakcie warsztatów terapii zajęciowej.

Podczas wystawy „Szuka Dobra” w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo będzie można obejrzeć prace plastyczne wykonane różnymi technikami. Wszystkie prezentowane obrazy, przedmioty użytkowe oraz dekoracje powstały podczas warsztatów terapii zajęciowej, prowadzonych przez Stowarzyszenie Pomocy w Rozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie oraz Fundację ESCO z Wejherowa. Uczestnikami warsztatów były osoby z różnymi niepełnosprawnościami. Poprzez udział w zajęciach rozwijają swoje zdolności manualne i wyobraźnię, a także uczą się wyrażać przeżycia i emocje.

Wystawa, która odbywa się w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo to również okazja do tego, by spojrzeć na ludzi i świat z innej perspektywy, oczami osób niepełnosprawnych. Jeśli odwiedzającym wyjątkowo spodobają się wybrane prace, będzie je można zakupić po zakończeniu ekspozycji.

– Prezentowane na wystawie prace są na bardzo wysokim poziomie i z pewnością zachwycą wielu oglądających. Powstają podczas warsztatów, które dają uczestnikom wiele radości i pozwalają rozwijać się. Dlatego zachęcam do udziału w wystawie i wspierania osób niepełnosprawnych – mówi Adam Kozioł, menedżer marketingu Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo.

Wystawa pt. „Sztuka Dobra” będzie dostępna od  9 do 23 października w pasażu Centrum Handlowego Kołbaskowo, Ustowo 45 pod Szczecinem. Prace można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »