Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odzieżowy pchli targ i kobiece spotkania

W sobotę 18 maja pasaż Centrum Handlowego Auchan Komorniki wypełni gwar rozmów o modzie, dodatkach i ciekawych stylizacjach. Będzie można dać drugie życie ubraniom, które zalegają w szafach i kupić rzeczy „z drugiej ręki”. W programie są również bezpłatne porady wizażystki.

„Babskie sprawy” będzie wydarzeniem, które zapewni uczestniczkom wiele pozytywnych, kobiecych emocji! Można sprzedać rzeczy i przygotować swoją szafę na kolejny sezon. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z porad wizażystki i przekonać się, że czasami wystarczy mała zmiana, by cieszyć się wyjątkowym efektem!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Odzieżowy pchli targ

Zwiewne sukienki, lekkie sweterki, spodnie, kolorowe spódnice i własnoręcznie wykonane dodatki – z pewnością nie zabraknie ich na odzieżowym pchlim targu, który odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. To doskonała okazja, żeby dołączyć do sprzedawców i spieniężyć rzeczy zalegające w szafie albo znaleźć dla siebie prawdziwe perełki „z drugiej ręki”. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 11.00 do 16.00.

Udział w odzieżowym pchlim targu jest bezpłatny, ale by zapewnić wszystkim komfort, wystawcy muszą się zarejestrować. Można to zrobić online za pomocą formularza internetowego https://app.evenea.pl/event/884339-2kopia1kopia1kopia3kopia1kopia2kopia1kopia2/

Bilet należy pobrać i zachować w formie elektronicznej lub wydrukować, aby w dniu wydarzenia okazać go organizatorom.

Dodatkowo dla pierwszych 20 chętnych wystawców mamy do wypożyczenia stojaki na odzież, które można zarezerwować mailowo: monika.bronikowska1@gmail.com (tytuł wiadomości „stojak Komorniki”).

Kobiece spotkania

Podczas zakupów uczestniczki spotkania będą mogły skorzystać z bezpłatnej usługi wizażu. Z pewnością uzyskane porady pozwolą przywitać lato w nowym stylu oraz podkreślić atuty swojej urody!

Spotkanie „Babskie sprawy” odbędzie się w sobotę 18 maja w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »