Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odzieżowy pchli targ i kobiece spotkanie

Uwielbiasz modę vintage i odzieżowe przyjacielskie wymiany? W sobotę 13 kwietnia odwiedź Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo. Sprzedasz ubrania i kupisz odzieżowe perełki za przysłowiowe grosze!

„Babskie sprawy” będzie wydarzeniem, które zapewni uczestniczkom wiele pozytywnych, kobiecych emocji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Odzieżowy pchli targ

W sobotę 13 kwietnia pasaż Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo wypełni gwar rozmów o modzie, dodatkach i ciekawych stylizacjach. Będzie można dać drugie życie ubraniom, które zalegają w szafach i kupić rzeczy „z drugiej ręki”. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 11.00 do 16.00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale by zapewnić wszystkim komfort, wystawcy muszą się zarejestrować. Mogą to zrobić online za pomocą formularza internetowego https://app.evenea.pl/event/884339-2kopia1kopia1kopia3kopia1/. Wystawca powinien pobrać bilet i zachować w formie elektronicznej lub wydrukować, aby w dniu wydarzenia okazać go organizatorom.

Dodatkowo pierwszych 20 wystawców może wypożyczyć stojaki na odzież. Można je zarezerwować mailowo: monika.bronikowska1@gmail.com (tytuł wiadomości „stojak Kołbaskowo”)

Kobiece spotkania

Podczas zakupów uczestniczki spotkania będą mogły skorzystać z bezpłatnej usługi wizażu oraz porad dietetyczki. Z pewnością uzyskane porady pozwolą, cieszyć się dobrą formą oraz przywitać wiosnę w nowym stylu!

Spotkanie pt. „Babskie sprawy” odbędzie się 13 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo w Ustowie 45 pod Szczecinem od godziny 11.00 do godziny 16.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »