Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Odżywka do rzęs Long4Lashes

Odżywka do rzęs Long4Lashes
Zobacz więcej zdjęć »
Odżywka do rzęs Long4Lashes cieszy się ogromną popularnością wśród wielu przedstawicielek płci pięknej, które dokładają wszelkich starań, aby zapewnić sobie piękny, młody i atrakcyjny wygląd.

Pomocna w tym celu okazuje się odżywka do rzęs, która wzmacnia rzęsy, sprawiając że spojrzenie nabiera głębi oraz uwodzicielskiego charakteru. Preparat zasługuje na pochwałę również dlatego, że kuracja nim trwa aż sześć miesięcy - dla uzyskania jeszcze bardziej oczekiwanych rezultatów.
Receptura omawianego preparatu marki Long4Lashes bazuje na substancji powszechnie wykorzystywanej w branży okulistycznej. Dzięki temu kosmetyk przyspiesza procesy ciemnienia, zagęszczania i wydłużania rzęs, które stają się zdrowe i bardziej atrakcyjne. Działanie odżywki odbywa się w kręgu pobudzania włosów do wzrostu. Większość badanych ankieterek po upływie wymaganego czasu stosowania kuracji, zauważyło że ich rzęsy stały się dłuższe. Jednak nie trzeba czekać aż sześciu miesięcy, aby zobaczyć pierwsze pozytywne efekty stosowania odżywki Long4Lashes. Łatwiejsze rozczesywanie i wzmocnienie rzęs można zaobserwować już po trzech tygodniach używania, co najlepiej świadczy o składnikach aktywnych zawartych w kosmetyku. Aby jednak zapewnić sobie lepsze efekty, konieczne jest przeprowadzenie pełnego cyklu kuracji. Jeśli na dłużej chcemy utrzymać pozytywne rezultaty, po sześciu miesiącach używania odżywki Long4Lashes, zaleca się stosowania serum, co najmniej trzy razy w tygodniu.
Czy jednak odżywka do rzęs Long4Lashes jest tak cudownym specyfikiem, że nie posiada żadnych mankamentów? No cóż, podczas gdy wielu użytkowników chwali firmę za efekty końcowe, niektórzy skarżą się na aplikator. Dla większości był on niewygodny, niewłaściwie układał się w dłoni, co przekładało się na zmniejszony komfort użytkowania. Aplikator odżywki do rzęs Long4Lashes nie przypomina bowiem tradycyjnego pędzelka, ale aplikator błyszczyka, stąd też jego nakładanie na rzęsy jest kłopotliwe i często skutkuje przedostaniem się do oczu, co oczywiście powoduje zaczerwienienie i podrażnienie gałek ocznych.
Co ciekawe, niektórzy kosmetyk próbowali nie tylko na rzęsach, ale również na brwiach. No cóż, w tym przypadku nie zauważyli jakiś spektakularnych efektów. Włoski nie zyskały na długości, gęstości, jak również nie polepszyła się ich ogólna kondycja, co najlepiej potwierdza, że odżywka Long4Lashes jest produktem tylko i wyłącznie przeznaczonym do poprawy struktury rzęs.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brenna

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »